881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
Samochody dostępne w promocji i od ręki samochody branży budowlanej edostawcze godziny pracy Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Nowe Iveco Daily 2014 - ładnie i praktycznie.

 

Nowe Iveco Daily 2014 - ładnie i praktycznie.

 

Choć nowe Iveco trafi do salonów Europy dopiero w czerwcu 2014 już dziś możemy zobaczyć jak będzie wyglądało. Czy warto zmieniać ikonę lekkiego transportu?

 

To już trzecia generacja sprawdzonej konstrukcji. Sprawdzonej, a więc nie chyba nie powiniśmy spodziweac się radyklanej przebudowy konstrukcji i raczej jej nie zauważymy. Owszem. Zgodnie z ogólnym trendem samochód ma mniej palić i być bardziej ekologiczny - czyli nowe jednostki EURO VI. Niestety z doświadczenia wiemy, że tego tupu zmiany wpłynąć mogą na żywotność silnika. Słynące jednak z mocnej konstrukcji Iveco powinno zachować tą cechę. Zresztą jednym z haseł nowej konsrukcji jest trwałość i za to trzymamy kciuki.

Oczywiście samochó zyskuje też na wyglądzie. Modne, zadziorne, wąskie klosze lamp. Bardziej agresywny przóe i szerokie plastiki na pewno się spodobają. Choć wiadomo to tylko z opisu spodziewać się można, że i wnętrze zyska i będzie jak w innych dostawczakach przypomniać coraz bardziej osobówkę.

Dodatkowo Iveco dopracowało przednie zawieszenie oraz geometri tylnego. Dzięki temu poprawi się precyzja prowadzenia,a wysokosć załadunku obniży się aż o 55 mm.

A ha... rama zostaje! :-)

 

Nowe iveco daily 2014 furgon edostawcze.plIveco daily 2014 skrzynia edostawcze.plnew iveco daily 2014 bus

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.