881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
Samochody dostępne w promocji i od ręki samochody branży budowlanej edostawcze godziny pracy Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Nowy Boxer, Ducato, Transit już w naszej ofercie.

 

Nowy Boxer, Ducato, Transit już w naszej ofercie.

 

Nowe modele dopiero pojawiły się na rynku, ale już są w ofercie edostawcze.pl. Sprawdź co możemy Ci zaproponować już teraz, a jaki samochód dopiero po wakacjach.

 

Na naszym placu już pojawiły się nowe podwozia do zabudowy.Krótko mówiąc jeśli chodzi o Fiata Ducato i brata bliżniaka Peugota Boxera to nie można mówić o jakichś zasadniczych zmianach. Tak właściwie oprócz bardzie zaprasowanych krawędzi zmianą jest poszerzenie standardowego wyposażenia o system ESP i światła so jazdy dziennej. Dlatego warto czekać na te auta tylko jesli chcemy koniecznie jeździć "nowym" modelem. 

nowy Peugeot Boxer Wrocław podwozie

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

Do kompletu dochodzi Nowy Ford Transit. Tu zmiany poszły bardzo daleko i trudno byłoy je wszystkie wymienić. Przede wszystkim bardzo mocno został podniesiony standard kabiny i jeśli tylko komuś się podoba, a silnik 2,2 150 KM jest wystarczający to warto pomyśleć o Fordzie jako alternetywie choćby do Mastera. 

Nowy Ford Transit do zabudowy podwozie 2014

Wszystkie te samochody są już dostępne w pojedyńczych egzemplarzach. Pełną dostępność zapewnimy Państwu już z końcem lipca. Zapraszamy do kontaktu z nami i sprawdzenie czy nowy, czy stary...

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.