881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
Samochody dostępne w promocji i od ręki samochody branży budowlanej edostawcze godziny pracy Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Konfiguracje samochodów

 

Brygadówki

 

Samochody z zabudową brygadową. Rozwiązanie dla każdej firmy gdzie trzeba przewieźć do 9 osób i trochę sprzętu/towaru.

 

Często zabudowy brygadowe są podobne, jednak to szczegóły grają kluczową rolę przy wyborze konkretnej, dopasowanej do swojej działalności. Rozróżniamy ich dwa rodzaje ze względu na sposób, w jaki wykonywana jest przegroda pomiędzy dodatkowym rzędem siedzeń, a przedziałem ładunkowym auta. W naszej ofercie znajdziecie oczywiście każde rozwiązanie. 

Zaproponować możemy brygadówki sześcio, siedmio, ośmio a nawet dziewięcioosobowe w każdej z dostępnych marek. Ponadto dopasowujemy zabudowy precyzyjnie pod potrzeby naszych klientów. 

Klikając w ten link możecie sprawdzić naszą ofertę brygadówek.

O szczegóły możecie zapytać w bezpośrednim kontakcie z naszymi specjalistami : 

Telefon: 881 414 118
Mail: biuro@edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.