881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
Samochody dostępne w promocji i od ręki samochody branży budowlanej edostawcze godziny pracy Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Konfiguracje samochodów

 

Kontenery

 

Trwałe, lekkie, bezpieczne - nowoczesne kontenery naszej produkcji spełniają wszelkie wymagania stawiane tym zabudowom. Specjalne konstrukcje ścian i nowoczesne windy.

 

Nasze możliwości produkcyjne w tym zkresie są praktycznie nieograniczone. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych technologi możemy zaproponować wiele rozwiązań już znanych, sprawdzonych jak i innowacyjnych. Standardowymi elementami tych zabudów są:

Drzwi tylne: dwuskrzydłowe, o kącie otwarcia 270 stopni;
Podłoga: sklejka wodoodporna antypoślizgowa 15mm.
Dach: Rama aluminiowa z półprzezroczystym poliestrowym poszyciem.

Uwaga: Jeśli chcemy zyskać na wadze możemy zamontować zamiast sklejki podłoge korkową. To nawet 40 kg oszczędności.

Najpopularniejsze nasze technologie to:

- Kontener aluminiowy typu Plaster Miodu. Ściany tego kontenra są  wykonane w strukturze plastra miodu, poszycie obustronne z laminatu o gr. 14mm i 17mm

- Kontenrt aluminiowy typu Klemmbau- ultralekkie ściany z profili aluminiowych;

- Kontener typu Plywood - sciany plywood, wypełnienie sklejką z poszyciem obustronnym z laminatu o grubości 14 i 17 mm.

- Kontenery typu Sandwich -  w tym przypadku mamy do czynienia z wypełnieniem styroformem z poszyciem obustronnym o gr 25-30 mm i 40-60 mm 

W naszych zabudowach staramy się połączyć funkconalność kontenerów z dodatkowymi elemantami wyposażania podnoszącymi ich przydatność w codziennej eksplatacji. Możliwe jest zamontowanie np. firany jedno jak i dwustronnej. 

W naszych kontenerach montujemy nowoczesne windy Bar w tym windy na pilota. Jednak jednym z bardziej funkcjonalnych rozwiązań jest kontener zintegrowany z windą. Ten system pozwala na znaczną oszczędność na wadze, a jego prosta konstrukcja gwarantuje długą i niezawodną eksploatację.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej aktualnej oferty samochodów tego typu: SAMOCHODY Z ZABUDOWĄ KONTENEROWĄ

 

Bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami : 

Telefon: 881 414 118
Mail: biuro@edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.