881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej okulary w promocji Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Konfiguracje samochodów

 

Lawety

 

Laweta na samochodzie dostawczym to choć pozornie prosta zabudowa to jednak wymagania techniczne stawiane takiej konstrukcji są wyjątkowo trudne.

 

Musi ona łączyć lekką i prostą konstrukcję z wysoką wytrzymałością. Żeby utrzymać się w DMC 3,5 T w edostawcze.pl oferujemy zabudowy oparte praktycznie w 100% na aluminium. 

U nas nie musisz dopasować swoich oczekiwań do konkretnej wersji. To my wybieramy rozwiązanie najlepsze do potrzeb Twojej działalności. Zarówno długość zabudowy, rodzaj najazdów czy wyciągarka to elementy, które dobierzemy razem z Tobą. Posiadamy w ofercie zabudowy zarówno na Fiata Ducato (Boxera i Jumpera)  jak i na Renault Master. Oczywiście jeśli wymagać będziesz większej ładowności pomyślimy o Iveco Daily czy Mercedesie.  Do każdej zabudowy jestesmy w stanie skompletować też tak ważne elementy jak koguty czy inne składowe oznakowania pomocy drogowej.

Jeśli zastanawiasz się np jaki silnik wybrać do swojej lawety przeczytaj np to "Jaki silnik do Ducato". a także inne nasze artykuły i poradniki zw. z samochodami dostawczymi.

Sprawdż aktualną ofertę na samochody z zabudowa typu: Lawety, Autolawety

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.