881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Konfiguracje samochodów

 

Międzynarodówki

 

Międzynarodówka - nazwa, która większości kojarzy się z rewolucyjną jest równie rewolucyjna w transporcie samochodowym. Odpowiednie wyposażenie dla podwozia do 3,5 T DMC pozwoliło takim samochodom stać się innowacyjnym na naszych drogach środkiem transportu w całej Europie i nie tylko.

 

Na wyposażenie międzynarodówki, zwanej czasami eksportówką, składa się  skrzynia z plandeką, kabina sypialna, ogrzewanie postojowe często określane jako webasto. Ze względu na trudne warunki pracy tego typu busa, kluczem do sukcesu jest odpowiedni dobór i wykonanie zabudowy.

 

Tutaj powstaje podstawowe pytanie: jaki rozmiar ? Standardowe długości skrzyni to:

- 4200 mm (8EP – czyli 8 europalet)

- 4500 mm (9EP – 9 europalet)

- 4900 mm (10EP - 10 europalet)

Odnośnie wyboru odpowiedniego rozmiaru polecamy nasz artykuł: Międzynarodówka ? Co się składa na taką zabudowę.

 

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest podwozie. Rok 2014 przyniósł wiele nowości. Zupełnie odmienione Iveco, Master po liftingu z nową jednostką napędową biturbo oraz popularny Ducato (Boxer) z nieco bardziej „agresywnym” wyglądem. W edostawcze.pl doradzimy, które z podwozi najlepiej nada się do 

określonych przez Państwa potrzeb. Weźmiemy pod lupę spalanie, wagę, niezawodność oraz funkcjonalność wnętrza.

Więcej o podwoziach w naszym poradniku: Jakie zabudowy na międzynarodówki w 2015.

 

Na koniec pomożemy w dobraniu odpowiednich elementów doposażenia. Możemy zagwarantować szerokie pole do popisu, od windy hydraulicznej poprzez kolumnową, odsuwany dach czy boczne firany, skończywszy na drobniejszych akcesoriach typu ultralekkie „paleciaki”, skrzynki narzędziowe, poprzeczki ładunkowe, pasy i wiele innych.

Jeżeli chcesz się zapoznać z naszą ofertą samochodów w zabudowie międzynarodowej dostępnych od ręki zapraszamy tutaj: MIĘDZYNARODÓWKI

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.