881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Konfiguracje samochodów

 

Skrzynie

 

Skrzynia na dostawczaku to chyba najprostsza możliwa zabudowa. Ta pozorna łatwość i zbagatelizowanie tego typu nadwozia może w późniejszej eksploatacji odbić się negatywnie na funkcjonalności i przydatności w Twojej firmie.

 

Tu przede wszystkim musimy wiedzieć co i gdzie będzie wożone. Taka zabudowa jest lekka- stosujemy aluminium i lekkie podłogi, w tym korkową. Dzięki temu możemy zastosować wzmocnione, a więc cięższe podwozia mieszcząc się ciągle w 3,5T DMC. W tej kategorii obok lidera branży czyli Fiata Ducato (często również z podwójną kabiną) często pojawia się Ford Transit jak i tylno napędowy Renault Master. Tak szeroki wybór podwozi jak i możliwości zabudowy jest okazją by wykorzystać nasze doświadczenie i możliwości. 

 

       

 

W zależności od potrzeb, tego typu zabudowę możemy doposażyć w wywrotkę, z możliwościa rozładunku do tyłu oraz na boki. Skrzynie otwarte to także zabudowy specjalne, takie jak częściowe pokrycie plandeką - widoczne na zdjęciach poniżej.

 

       

 

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą na samochody z zabudową typu skrzynia otwarta: Zabudowy skrzyniowe

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.