881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
Samochody dostępne w promocji i od ręki samochody branży budowlanej edostawcze godziny pracy Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

O nas

 

Marka Edostawcze.pl powstała dzięki SPI Polska Sp. z o.o. jako odpowiedź na potrzeby rynku. Naszym celem jest rzetelne i obiektywne doradztwo w zakresie wyboru idealnie dopasowanego samochodu do potrzeb firm naszych klientów. Dzięki niezależności od marek pojazdów obiektywnie dobieramy między innymi samochody międzynarodowe, furgony, kontenery oraz dostawcze. Ponadto na nasze zlecenie zapewniamy zabudowy od najlepszych polskich firm z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów i wyposażeniem najlepszych marek. Zawsze stawiamy na jakość oraz nowoczesność.

Dodatkowo dla naszych klientów mamy specjalnie przygotowane do takich samochodów oferty finansowania min. z naszym przebojem leasing 4x1% oraz najkorzystniejsze oferty ubezpieczenia.

Z nami zaoszczędzisz swój czas i pieniądze! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty samochodów dostawczych.

 

Zespół edostwcze.pl

  

   

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.