881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Alior Leasing, Happy Miles - nowości 2017

 

Alior Leasing, Happy Miles - nowości 2017

 

Nowe oferty finansowania dostępne dla klientów edostawcze.pl

 

Z początkiem roku śpieszymy poniformować, że samochody, które oferujemy możemy już samodzielnie finansować w nowych na rynku produktach: Leaingu Aliora i Happy Miles z grupy Idea. 

.

Liczymy, że wchodząc na rynek leaisngowy grupa Alior dostrzerze potencjał aut dostawczych i będziemy finansować auta szybko, sprawnie i tanio. Już dziś możemy zdradzić, że możliwe będę niskie wpłaty - od 0 % no i leasing nawet na 84 m-ce. Niestety nie znajdziemy tu dobrej oferty dla Start Up'ów. Dzięki temu, że edostaecze jest brokerem leasingowym możemy zaproponować dla nowych firm nawet 5% wpłaty poza Aliorem :-). Czyli nowy produkt, szersza oferta, więcej możliwości.

.

Prawdziwą nowością wydaje się nowy produkt grupy Idea tj Happy Miles. Czyli im mniej jeździsz tym mniej płacisz. Tu także jesteśmy Autoryzowanym Agentem i możemy dla naszych Klientów przeprowadzić całą procedurę. Od oferty po podpisanie umowy. Tylko czy to jest faktycznie produkt dla każdego? Niekoniecznie. Z naszej analizy wynika, że to specyficzny leasing sezonowy. Czyli taki  gdzie raty raz są większe, raz mniejsze, ale suma na kończu jest taka sama. O ile jednak w leasingu sezonowym musiliśmy od razu okreslić które raty są niższe, a które będę wyższe ti decyduje przebieg. Dlatego wiemy, że produkt ten idealnie sprawdzi się np dla kurierów, czy firm cateringowych. Im więcej jeżdżą tym więcej płacimy, ale i zarabiamy. Po prostu musi być w firmie bezpośredni związek między przejechanymi kilometrami i przychodem w firmie. Niestety nie jest to produkt dla firm transportowych. Roczne ograiczenia przebiegu narzucone przez leasingodawcę praktycznie wykluczają tą ofertę.

happy miles leasing aut dostawczych

Zapraszamy do kontaktu. Korzystajc z faktu, że oprócz Aliora i Happy Miles mamy jeszcze 8 innych ofert finasnowawnia na pewno dobierzemy leaisng, kredyt czy pożyczkę do Twoich potrzeb.

Marcin Szymański

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.