Alior Leasing, Happy Miles – nowości 2017

Nowe oferty finansowania dostępne dla klientów edostawcze.pl

 

Z początkiem roku śpieszymy poniformować, że samochody, które oferujemy możemy już samodzielnie finansować w nowych na rynku produktach: Leaingu Aliora i Happy Miles z grupy Idea.

Liczymy, że wchodząc na rynek leaisngowy grupa Alior dostrzerze potencjał aut dostawczych i będziemy finansować auta szybko, sprawnie i tanio. Już dziś możemy zdradzić, że możliwe będę niskie wpłaty – od 0 % no i leasing nawet na 84 m-ce. Niestety nie znajdziemy tu dobrej oferty dla Start Up’ów. Dzięki temu, że edostaecze jest brokerem leasingowym możemy zaproponować dla nowych firm nawet 5% wpłaty poza Aliorem :-). Czyli nowy produkt, szersza oferta, więcej możliwości.

Prawdziwą nowością wydaje się nowy produkt grupy Idea tj Happy Miles. Czyli im mniej jeździsz tym mniej płacisz. Tu także jesteśmy Autoryzowanym Agentem i możemy dla naszych Klientów przeprowadzić całą procedurę. Od oferty po podpisanie umowy. Tylko czy to jest faktycznie produkt dla każdego? Niekoniecznie. Z naszej analizy wynika, że to specyficzny leasing sezonowy. Czyli taki  gdzie raty raz są większe, raz mniejsze, ale suma na kończu jest taka sama. O ile jednak w leasingu sezonowym musiliśmy od razu okreslić które raty są niższe, a które będę wyższe ti decyduje przebieg. Dlatego wiemy, że produkt ten idealnie sprawdzi się np dla kurierów, czy firm cateringowych. Im więcej jeżdżą tym więcej płacimy, ale i zarabiamy. Po prostu musi być w firmie bezpośredni związek między przejechanymi kilometrami i przychodem w firmie. Niestety nie jest to produkt dla firm transportowych. Roczne ograiczenia przebiegu narzucone przez leasingodawcę praktycznie wykluczają tą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu. Korzystajc z faktu, że oprócz Aliora i Happy Miles mamy jeszcze 8 innych ofert finasnowawnia na pewno dobierzemy leaisng, kredyt czy pożyczkę do Twoich potrzeb.

Marcin Szymański