881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Czy można dostać leasing na nową firmę?

 

Czy można dostać leasing na nową firmę?

 

Wiele osób, które od lat pracują w branży transportowej poważnie myślą o założeniu własnej działalności i pracą „na siebie”. Temu krokowi towarzyszy jednak sporo obaw, szczególnie o czas, który trzeba poświęcić na formalności oraz o sprawy finansowe. Czy słusznie? Poniżej zawrzemy kilka porad, które warto wziąć pod uwagę w razie wątpliwości przy start-up’ie własnej firmy.

 

Czy można dostać leasing na nową firmę?

Utarło się, że zarejestrowanie przedsiębiorstwa to ogrom formalności, ciągłe bieganie po urzędach i wiele stresu. Wprowadzone reformy spowodowały jednak, że w zdecydowanej większości przypadków wszystko załatwia się w jednym okienku. Płacąc 150zł za wpis do ewidencji gospodarczej otrzymujemy numer REGON. Kompletne informacje na temat procedur znajdują się na stronie: CEIDG. Gdy wizyty w urzędach mamy za sobą, możemy skupić się na doborze odpowiedniego pojazdu  – w końcu będzie bezpośrednio wpływał na przychód. Warto w tym przypadku zainteresować się finansowaniem, a konkretniej – leasingiem.

Może się wydawać, że leasing dla nowej firmy jest rzeczą ciężką czy wręcz niemożliwą – tymczasem wystarczy wpłacić tylko 5-15% wartości pojazdu o wartości nawet 140 tysięcy złotych netto. Jeśli jesteśmy w stanie potwierdzić , że jesteśmy wiarygodni finansowo – wpłata może spaść nawet do 1%, a wartość przedmiotu leasingu wzrasta do 200 tysięcy złotych netto. 
Firmy transportowe ze stażem większym niż 3 miesiące mogą skorzystać z promocji 4x1% - czyli opłata wstępna i 3 pierwsze raty leasingu będą wynosić dokładnie 1% wartości pojazdu, przy nawet 7-letnim finansowaniu. Co ważne jest to procedura w 100% uproszczona, bez badania zdolności finansowej. W ten sposób obalamy mit posiadania sporej sumy gotówki na rozkręcenie własnej firmy transportowej.

Państwo stara się pomagać świeżym przedsiębiorcom – między innymi obniżając składkę ZUS do niecałych 300zł przez pierwsze 2 lata prowadzenia działalności. Korzyści podatkowo-finansowe dla nowych firm oferuje także leasing, dlatego gdy formalności urzędowe mamy za sobą złóżmy zapytanie do edostawcze.pl – specjaliści w kwestii finansowania oraz samochodów w zabudowie międzynarodowej.

 

Zespół edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.