881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

DocStop – czyli punkt pomocy zawodowym kierowcom

 

DocStop – czyli punkt pomocy zawodowym kierowcom

 

W środę 17 września br na stacji BP w Kątach Wrocławskich otwarto pierwszy w Polsce DocStop.

 

Czym jest DocStop ?

 

DocStop to punkt, w którym każdy kierowca zawodowy, który źle się poczuje uzyska kontakt z pomocą medyczną. Pracownicy takich punktów wezwą lekarza lub taksówkę, która przetransportuje kierowcę do najbliższej placówki zdrowia. System tego typu funkcjonuje już w Niemczech, gdzie sprawdza się doskonale. Powstało tam już 700 DocStop-ów, a korzysta z nich około 4 tys. kierowców. Organizatorem tego projektu w Polsce jest fundacja Trans.org, z którą w projekcie Truckers Life współpracuje edostawcze.pl. DocStop to jeden z elementów tej akcji.

 

W przypadku, gdy kierowca znajduje się w trasie, zawsze może zadzwonić na gorącą linię, z której otrzyma informację, gdzie w pobliżu może się zatrzymać i gdzie będzie czekała na niego pomoc medyczna. Pomoc jest bezpłatna. W Polsce koszty porady, czy szerszej opieki pokrywa NFZ. Chcąc skorzystać z DocStop w Niemczech powinniśmy mieć ze sobą Europejską Kartę Zdrowia (tutaj jak ją wyrobić)

 

Ponieważ wiemy jak ważna może być szybka pomoc o tym jak skorzystać z DocStop krok po kroku dowiesz się z naszego poradnika TUTAJ.

 

Co więcej, DocStop-y to także otwarte siłownie na świeżym powietrzu. Kierowcy znajdą tam kilka urządzeń, które pozwolą rozruszać obolałe i zasiedziałe mięśnie w trakcie przerwy w pracy. W Katach Wrocławskich przy pierwszym DocStopie powstała też siłownia. Tym razem to edostawcze.pl pokryło koszty jej postawienia. Jak i gdzie poćwiczyć za darmo piszemy TUTAJ.

 

Na siłownię oczywiście zapraszamy jak najczęściej i życzymy by jednak, choćby dzięki ćwiczeniom, nie trzeba było korzystać z DocStop.

 

Paweł,

edostawcze.pl

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.