881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Edostawcze gra dla WOSP

 

Edostawcze gra dla WOSP

 

Jak co roku gramy z Wami dla WOŚP. Sprawdźcie co można wylicytować.

 

Zapraszamy na nasze charytatywne aukcje na Allegro. Wystawiamy gadżety z naszym logo od 1 zł na licytacjach, z kórych całych dochód przeznaczony będzie dla celu 26 fianłu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. W tym roku zebrana kasa posłuży do wyrównywania szasns noworodków. Czyli po prostu pójdze na dzieciaki. Mamy naszieję, że zaproponowane przez nas zestawy spotkają się z Waszym zainteresowaniaem i wylicytujecie je wysoko.

Link do aukcji znajdziecie tu: Aukcje charytatywne edostawcze.pl

Dodatkowo zapraszamy do spróbowania swoich sił na licytacjach naszych znajomych czyli Aukcja Busiarze.com.pl gdzie możecie stać się właścicleami gadżetów od Busiarzy oraz Aukcje 40ton.net gdzie znajdziecie ciepłe czapki od Filipa.

Licytujcie. Wspomóżcie z nami Dzieciaki.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.