881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Internetowy zbiór środków na kolejną siłownię dla kierowców Truckers Life

 

Internetowy zbiór środków na kolejną siłownię dla kierowców Truckers Life

 

Znana już nam fundacja Truckers Life prowadzi zbiórkę funduszy na kolejną siłownię dla kierowców.

 

Dzięki inicjatywie fundacji Truckers Life oraz portalowi polakpotrafi.pl ogłoszono zbiórkę na kolejną siłownię dla zawodowych kierowców. Tym razem taki punkt miałby powstać na stacji BP Port Świecko, w pobliżu węzła Słubice. W ten sposób fundacja próbuje zaangażować branżę transportową w udział w projekcie. 

My również przyczyniliśmy się do wsparcia tej bardzo ciekawej inicjatywy sponsorując siłownię na stacji BP w Kątach Wrocławskich, o czym można przeczytać tutaj: Otwarcie siłowni oraz punktu medycznego dla kierowców.

Jest to jeden z łącznie 13 obiektów na terenie Polski. Oczywiście w tym roku mają powstać kolejne. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji, termin zakończenia zbiórki to 13 marca 2015 r.

Dla tych, którzy nie mają dostępu do siłowni, przygotowalismy spis ćwiczeń do wykonania w kabinie lub na zewnątrz. Z pewnością poprawią one samopoczucie i zapewnią lepszą i bardziej efektywną pracę "za kółkiem". 

Poradnik ćwiczeniowy dla kierowców

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.