881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Iveco Daily najlepszy w rankingu wartości rezydualnych 2014

 

Iveco Daily najlepszy w rankingu wartości rezydualnych 2014

 

Najnowszy ranking Eurotax-u wykazał, że Daily jest modelem o najwyższej wartości rezydualnej po 36 miesiącach pośród ciężkich samochodów dostawczych.

 

Jak podają rankingi RV Iveco posiada obecnie najszerszą ofertę wersji spośród samochodów dostawczych jeśli chodzi o wersje objętościowe oraz dwa warianty osi (pojedyncze oraz podwójne). 

36 miesięczna wartość RV dla Iveco wynosi 50,86%. Co to oznacza? Oznacza tyle, że samochód tej marki po 3 latach nie traci nawet połowy wartości liczonej od ceny nowego samochodu. 

Jest to dosyć istotna wiadomość. Jak informują eksperci Eurotax, przy zakupie samochodu użytkowego warto zwrócić uwagę na wskaźnik RV, ponieważ może to zaoszczędzić czas oraz koszty przy późniejszej odsprzedaży.

Powyższy współczynnik ma istotne znaczenie szczególnie w przypadku zakupów w leasingu lub firm zarządzających flotami. W przeciwieństwie do prywatnego klienta, u którego na decyzję o zakupie wpływa w większej mierze cena, obiegowa opinia wśród innych użytkowników lub przywiązanie do danej marki. 

Podsumowując, wartość rezydualna zdecydowanie może świadczyć o renomie marki i niezawodności danego modelu.

Na kolejnych miejscach po Iveco uplasowały się: Mercedes, Volkswagen, Fiat oraz Peugeot.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.