881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej GODZINY PRACY PROMOCJA WEEKENDOWA Kontenery samochodowe edostawcze Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

 

Jak szybko dostanę kredyt lub leasing na samochód?

 

Jednym z ważniejszych argumentów za wyborem formy finansowania zakupu jest szybkość procedury. Utarło się, że zakup za gotówkę jest najszybszy, a w kredycie czy leasingu to będzie trwało kilka dni. Nam udaje się wywrócić tą teorię i najczęściej leasing okazuje się najszybszy.

 

Dzięki temu, że edostawcze.pl współpracuje z net4car (największym internetowym brokerem leasingowym) mamy w swej ofercie klika funduszy leasingowych i banków samochodowych. 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.