Jak wygląda zamówienie i jak podpisujemy umowę leasingową, kredytową?

Działamy przez internet czyli szybko i sprawnie. Czy jednak wystarczy tylko taki kontakt by załatwić cały proces zakupu i finansowania samochodu.

 

Zaczynamy oczywiście od zamówienia auta. Staramy się aby samochody, które oferujemy na naszym portalu nie tylko spełniały oczekiwania naszych klientów, ale były dostępne możliwie szybko. Najczęściej są to więc samochody „od ręki”, a nawet jeśli podwozie musi trafić zabudowy to trwa to średnio 2-3 tygodnie (międzynrodówki mamy od ręki). Zamówie odbywa się poprze podpisanie formularza zamówienia przez internet i jeśli jest to zabudowa indywidualna wpłacamy małą kaucję. Dlaczego kaucję, a nie zaliczkę? Ponieważ większość samochodów finansujemy przez leasing i to z minimalną wpłatą.

 

Właśnie. Jak załatwiamy finansowanie w net4car? Właściwie już z propozycją samochodu, przesyłamy ofertę finansowania np. w leasingu 4×1%. Mamy tak dopracowaną procedurę, że już przed zamówieniem samochodu nasz klient może mieć promesę finansowania. Co ważne to też dzieje się wyłącznie via internet i tel. Do promesy leasingowej wystarczają nam w 90 % przypadków tylko dane z dowodu osobistego i nr NIP firmy. W kredycie pytamy jescze o kilka dancyh, ale dalej jest to procedura w 100% uproszczona, a jedyny dokument jaki trzeba okazać to dowód osobisty i ewentulanie prawo jazdy.

 

Co więc jak mamy już zamówiony samochód i promesę leasingową/kredytową. Umawiamy się na podpisanie umowy w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Dzięki naszym Przedstawicielom jest możliwe w całej Polsce od Szczecina po Przemyśl i od Białegostoku po Wałbrzych. Zapraszamy też serdecznie do naszej centrali mieszczącej się we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 9 oraz Regionalnego Biura Śląsk przy ul. Przemysłowej 3 pok. 417 w Rybniku.

 

Po podpisaniu umowy leasingowej zajmujemy się dalej sprawą. Rejestrujemy samochód i wydajemy go nawet tego samego dnia. Pracujemy nad tym by przekazać klientowi samochód w jak najkrótszym czasie. Przy dostępności samochodu zdarza się, że cała procedura trwać może tylko 3-4 dni. Sprawdź jak sprawnie, szybko i tanio załatwimy dla Ciebie i Twojej firmy nowy samochód dostawczy.