881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Konkurs z edostawcze dla tych co w domu i nie tylko

 

Konkurs z edostawcze dla tych co w domu i nie tylko

 

Wraz z Wami rozwijamy się już od prawie 10 lat. Dzięku temu możemy zproponować Wam nie tylko zakup auta czy akcesoriów, ale i trochę rozrywki.

 

Branża transportowa działa prężnie, walcząc dzielnie z efektami światowej pandemii. Większość kierowców czynnie wykonuje swoją pracę, pomagając społeczeństwu przetrwać ten trudny dla świata okres. Mimo, że kierowcy zawodowi zwolnieni są z obowiązku kwarantanny, części z nich nie udało się uniknąć przymusowej izolacji. 

Niejednokrotnie pechowy zbieg okoliczności sprawił, że nawet transportowcy muszą spędzić trochę czasu w domowym zaciszu. Przykładów jest mnóstwo. Wiele osób zostało uziemionych z powodu powrotu z Włoch, które odbierane są jako wylęgarnie wirusa i czarne miejsce na mapie Europy. Inni trafili na Białoruś, przemieszczając się samochodem osobowym, co spowodowało, że zwolnienie z kwarantanny ich nie objęło.

Nieraz powodem zablokowania okazał się przypadek lub ludzka głupota. Wystarczy, aby kierowca z podejrzeniem zachorowania przyjechał na bazę zostawić dokumenty. To automatycznie blokuje wszystkich, którzy znajdowali się w tym miejscu razem z nim. Efekt? Totalny paraliż i izolacja całej grupy ludzi.

Ci, którzy nie zostali objęci kwarantanną, dzielnie pracują nadal. W domu siedzą za to ich rodziny, które nerwowo oczekują informacji z frontu. Zamknięcie w domu to nic przyjemnego, dla nikogo. Warto jednak ten czas wykorzystać mądrze i próbować wyciągnąć z niego również pozytywy. Spędzanie czasu razem może być bardzo przyjemne.

By pomóc nieco rodzinom w zorganizowaniu czasu wolnego, proponujemy cykl konkursów pod hasłem #zostańwdomu. Potrwa on do końca epidemii  w Polsce. Do tej pory w ręce zwycięzców trafiły drony oraz samochód sterowany zdalnie. W puli jest jeszcze wiele gadżetów, w tym modele, puzzle, gry planszowe, zabawki i wiele, wiele innych.

Każdy, kto weźmie udział w którymkolwiek z konkursów, zostanie automatycznie zakwalifikowany do walki o nagrodę główną - hulajnogę elektryczną Xiaomi. Trafi ona do szczęśliwca po zakończeniu czasu izolacji w naszym kraju. Zrobimy wszystko, żeby umilić kierowcom i ich rodzinom przetrwanie tego trudnego czasu - zapraszamy więc do wspólnej zabawy!

Zapraaszamy na FB edostawcze oraz na Licytacje na Allegro.

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.