881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Lekka zabudowa z windą? Pomyśl co jeszcze ciąży?

 

Lekka zabudowa z windą? Pomyśl co jeszcze ciąży?

 

Zawsze można poszukać dodatkowych kilogramów, czyli nowe rozwiązanie dostępne w edostawcze.

 

       Zamawiając zabudowę z windą na samochód o DMC do 3,5 T ważnym wskaźnikiem jest ładowność, która nam zostaje. Oczywiście możemy zastosować np. windę kolumnową z oferty edostawcze (więcej TUTAJ), ale zabudowa to nie wszystko. Przecież wozimy też inne kilogramy. Zazwyczaj przy windach jest to  paleciak. Standardowy to kolejne 80 kg na pace? Czy da się na nim zaoszczędzić? Tak. Mamy nowe rozwiązanie.
      W naszej ofercie można już znaleźć wózek paletowy wykonany  z twardego kompozytu (technopolimer), dzięki czemu nie trzeba przejmować się nie tylko korozją. Niewątpliwą zaletą będzie to, że taki „paleciak” jest lżejszy od wersji stalowej, i to dwukrotnie – jego waga to tylko 38 kg. Udźwig maksymalny podawany przez producenta wynosi 1000 kg, co w zupełności powinno wystarczyć na potrzeby załadunku. Windy przeważnie mają przecież tylko 750 kg ładowności. 
    Jak widać poniżej dane techniczne takiego wózka to +/- to samo co przy stalowym paleciaku. No oczywiście poza wagą ;-).

 

    Waga: 38 kg 

    Wysokość podnoszenia: 115 mm 

    Wymiary wideł: 60/155/1150 mm 

    Szerokość całkowita: 550 mm

 

      Co ważne kupując u nas nowy samochód możemy taki wózek doliczyć do leasingu lub kredytu i te dodatkowe 40 kg ładowności zyskamy za kilka złotych miesięcznie.

Jeśli już masz busa i szukasz takiego wózka zapraszamy do sklep.edostawcze.pl

 

Paweł 
edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.