Lekka zabudowa z windą? Pomyśl co jeszcze ciąży?

Zawsze można poszukać dodatkowych kilogramów, czyli nowe rozwiązanie dostępne w edostawcze.

 

Zamawiając zabudowę z windą na samochód o DMC do 3,5 T ważnym wskaźnikiem jest ładowność, która nam zostaje. Oczywiście możemy zastosować np. windę kolumnową z oferty edostawcze (więcej TUTAJ), ale zabudowa to nie wszystko. Przecież wozimy też inne kilogramy. Zazwyczaj przy windach jest to  paleciak. Standardowy to kolejne 80 kg na pace? Czy da się na nim zaoszczędzić? Tak. Mamy nowe rozwiązanie.
W naszej ofercie można już znaleźć wózek paletowy wykonany  z twardego kompozytu (technopolimer), dzięki czemu nie trzeba przejmować się nie tylko korozją. Niewątpliwą zaletą będzie to, że taki „paleciak” jest lżejszy od wersji stalowej, i to dwukrotnie – jego waga to tylko 38 kg. Udźwig maksymalny podawany przez producenta wynosi 1000 kg, co w zupełności powinno wystarczyć na potrzeby załadunku. Windy przeważnie mają przecież tylko 750 kg ładowności.
Jak widać poniżej dane techniczne takiego wózka to +/- to samo co przy stalowym paleciaku. No oczywiście poza wagą ;-).

 

Waga: 38 kg

Wysokość podnoszenia: 115 mm

Wymiary wideł: 60/155/1150 mm

Szerokość całkowita: 550 mm

 

Co ważne kupując u nas nowy samochód możemy taki wózek doliczyć do leasingu lub kredytu i te dodatkowe 40 kg ładowności zyskamy za kilka złotych miesięcznie.

Jeśli już masz busa i szukasz takiego wózka zapraszamy do sklep.edostawcze.pl

 

Paweł
edostawcze.pl