881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Minimalna płaca w Niemczech - zawieszona

 

Minimalna płaca w Niemczech - zawieszona

 

Nowe informacje w sprawie minimalnej płacy w Niemczech

 

Na dzień 30 stycznia 2015 Niemcy zawiesili stosowanie nowej ustawy odnośnie minimalnej płacy w Niemczech. Taka sytuacja pozostaje nie zmieniona do czasu rozpatrzenia sprawy przez Komisję Europejską. Ta natomiast napisała list z prośbą o wyjasnienia z terminem odpowiedzi do 18 lutego. Wygląda na to, iż taki efekt przyniosła w głównej mierze rozmowa polskiego Ministra Pracy Władysława Kosiniak-Kamysz z jego niemiecką odpowiedniczką Andreą Nahles. 

Należy zaznaczyć, iż zawieszenie dotyczy tylko tranzytu. Nie obowiązuje ona innych form transportu - ładunki wożone do i z Niemiec oraz w obrębie granic tego Państwa.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.