Nasz standard, czyli Ducato na wypasie

Sprawdź nasz standard na samochody międzynarodowe, poniżej przedstawiamy bogatą opcję wyposażenia Fiata Ducato z kabiną sypialną i windą załadowczą.

 

W edostawcze staramy się zawsze dopasować nasze zabudowy do potrzeb klienta. Dzięki temu to on sam z pomocą naszego specjalisty dobiera elementy wyposażenia, które mogą znacznie ułatwić i uprzyjemnić codzienną pracę z samochodem. Poniżej przedstawiamy naszą międzynarodówkę „na wypasie”, która już lada moment trafi w ręce nowego właściciela.

Pacjentem został nowy Fiat Ducato z najmocniejszym silnikiem o mocy 180 KM. Ta sprawdzona jednostka zdecydowanie podoła trudom codziennej eksploatacji. Zabudowa na tym podwoziu to 8 europalet o wymiarach 4200 dł. x 2250 szer. x 2350 wys. (mm). Z tyłu zainstalowano windę BAR Cargolift o udźwigu 750 kg. Całość oparta jest na ramie portalowej z klapką zamykającą (aluminium), do tego pilot do sterowania. Jak działa taka winda można zobaczyć poniżej:

Z boku została zamontowana firana, która umożliwia w lekki i prosty sposób dostęp z boku do przestrzeni ładunkowej. Tą zabudowę wyposażyliśmy w szereg dodatków wewnątrz i na zewnątrz: duża skrzynka narzędziowa, zbiornik na wodę z dozownikiem detergentu, listwy antynajazdowe i 12 uchwytów do mocowania ładunku. Jak widać na poniższym zdjęciu, nasze zabudowy są wykonane w 100% z aluminium, co zapewnia niską masę własną i większą ładownośc. Na życzenie montujemy także zawieszenie pneumatyczne ze sterowaniem w kabinie kierowcy.

Przechodząc dalej, nasze międzynarodówki to kabiny wygodne kabiny sypialne licujące całą zabudowę. Tutaj dodatkowo zainstalowano wersję z halogenami. W środku rozprowadzenie ogrzewania postojowego Webasto, zarówno na górze jak i na dole.

Zadbaliśmy także o to, by i wnętrze pojazdu było „na wypasie”. Wygodny fotel pneumatyczny, dotykowy panel radia LCD, tempomat, Bluetooth oraz CB radio to najważniejsze elementy przydatne w środku. W tym przypadku 2 pojedyncze fotele pozwalają na zyskanie więcej miejsca chociażby na lodówkę. W edostawcze oferujemy również elementy doposażenia, takie jak bardzo lekki wózek paletowy (tylko 38 kg) czy też GPS Tracking. Na życzenie przygotujemy auto do zimy – oferujemy możliwość zakupu opon zimowych najlepszych marek wedle uznania.

Podsumowując, zamawiając u nas samochód otrzymujesz to, czego chcesz. Staramy się dogodzić nawet najbardziej wymagającym klientom.
Sprawdź nasze aktualne oferty na międzynarodówki różnych marek, nie tylko Ducato, ale również: Master, Daily czy też Boxer. Skonfiguruj sam.

OFERTA MIĘDZYNARODÓWKI