Nowa wersja bezpłatnej giełdy ładunków

Od niedawna można korzystać z nowej wersji znanej giełdy ładunków Clicktrans. Co się zmieniło? Czy warto?

 

Od niedawna możemy korzystać za darmo z nowej wersji giełdy ładunków Clicktrans. W odpowiedzi na rozój technologi a także potrzeby transportu została bardzo rozszerzona możliwość wyszukania interesującego nas ładunku. Zależnie od tego czy chcemy się załadować na pełno czy doładować, a także oczywiście gdzie jesteśmy i jakimi możliwościami załadunku dysponujemy.

Co więcej. Za zlecenie płacimy dopieor po jego przyjęciu w wsytemie prowizyjnym. Tak więc szukanie „nic” nie kosztuje bo tylko nasz czas… ale, że jest proste można w 100% stwierdzić, że z Clicktrans czas to pieniądz.

Jak możemy szukać ładunków. Mamy trzy opcje:

Wyszukiwanie przewozów z punktu A do punktu  B:
–  umożliwia szukanie po konkretnej trasie, a ściślej – po konkretnych miejscach załadunku i rozładunku. Mogą to być kody pocztowe, miasta lub też całe kraje. Dodatkowo można wskazać promień wokół wybranych miejsc, który powinien być wzięty pod uwagę podczas wyszukiwania od 10 do 200 km. Warto wspomnieć, że wyszukiwarka pozwala dowolnie łączyć obszary wyszukiwania.

Wyszukiwanie ładunków  przy trasie:
– szczególnie przyda się, podczas szukania zleceń doładunkowych. Umożliwia wyszukiwanie przesyłek w pobliżu pokonywanej trasy – przy czym można zdefiniować, jak duża odległość od głównej trasy powinna zostać wzięta pod uwagę (5-150 km). Można także wskazać minimalną długość wyszukiwanej trasy, aby wyeliminować m.in. zlecenia na transport w obrębie tego samego miasta.

Ładunki – Widok mapy:
– jest dostępny oprócz tradycyjnego widoku listy zleceń. Pozwala wyświetlić dostępne ładunki bezpośrednio na mapie, dzięki czemu można łatwiej zaplanować nowe zlecenie, szczególnie jeśli się szuka doładunku w pobliżu pokonywanej trasy.

Nasza opinia. Po prostu warto i z tej opcji korzystać.