881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Nowe kabiny typu Spojtrak od Spojkara

 

Nowe kabiny typu Spojtrak od Spojkara

 

Jak już pokazaliśmy na naszym FB Spojkar, jeden z naszych głównych dostawców kabin sypialnych zaprezentował dwa ciekawe rozwiązania w Spojtraku.

 

Spojtraki to najczęściej spotykane na drogach kabiny sypilalne tylne, czyli tzw. plecaki. Można się rozwodzić nas wadami i zaletami takich kabin, ale ich popularność ciągle rośnie. Nawet co czwarty sprzedawany przez nas samochód (zależnie od marki i oczywiście jako międzynarodówka) był wyposażony w kabinę tylną. Oprócz Spojtraka, są to Long Caby (taki Spojtrak z Carpolu), Back Slipery z Lamara czy Twin Caby z Moto Wektora. Ostatnio pojawiły się w naszej ofercie też kabiny tylne z Lamico (na razie tylko w Oplach).

Wracjąc do Spojtraka. Ta chwalona kabina ustępowała trochę pod względem wyposażenia np. Twin Cabom. Dlatego cieszy możliwość już jej pełnego/ funkcjonalnego wyposażenia w stolik czy TV. Zresztą lepiej zobaczycie to na zdjeciach.

.

Spojkar nowość 2019

.

.

.

Te kabiny sypilane są dostępne do Mastera, Daily i Sprintera.

Bardzo ciekawą propozycją jest funkcjonalne przejście do dodaktowego łóżka które Spojkar wykonał na Iveco Daily z zabudową autolaweta. Choć jak widać jest to siedemdziesiątka to ze wzgldu na fakt, że kabiny są we wszytkich Daily takie same można zrobić to i na 35. Choć oczywiście stracimy trochę na długości samej lawety.

Jak widać dodatkowy otwór pozwala na sowbodne wyprostowanie się w samochodzie, a dodatkowe okienko daje więcej światła i jest też dodatkowym wyjściem z kabiny. Zdjęcia wyjaśnią wszystko, a my zaproaszamy do kontaku z naszymi handlowcami jeśli takie, lub inne kabiny chcielibyście mieć w swoim nowym samochodzie.

Autolaweta ze spojtrakiem

Zdjęcia: Spojtrak 

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.