Nowe kabiny typu Spojtrak od Spojkara

Jak już pokazaliśmy na naszym FB Spojkar, jeden z naszych głównych dostawców kabin sypialnych zaprezentował dwa ciekawe rozwiązania w Spojtraku.

 

Spojtraki to najczęściej spotykane na drogach kabiny sypilalne tylne, czyli tzw. plecaki. Można się rozwodzić nas wadami i zaletami takich kabin, ale ich popularność ciągle rośnie. Nawet co czwarty sprzedawany przez nas samochód (zależnie od marki i oczywiście jako międzynarodówka) był wyposażony w kabinę tylną. Oprócz Spojtraka, są to Long Caby (taki Spojtrak z Carpolu), Back Slipery z Lamara czy Twin Caby z Moto Wektora. Ostatnio pojawiły się w naszej ofercie też kabiny tylne z Lamico (na razie tylko w Oplach).

Wracjąc do Spojtraka. Ta chwalona kabina ustępowała trochę pod względem wyposażenia np. Twin Cabom. Dlatego cieszy możliwość już jej pełnego/ funkcjonalnego wyposażenia w stolik czy TV. Zresztą lepiej zobaczycie to na zdjeciach.

Te kabiny sypilane są dostępne do Mastera, Daily i Sprintera.

Bardzo ciekawą propozycją jest funkcjonalne przejście do dodaktowego łóżka które Spojkar wykonał na Iveco Daily z zabudową autolaweta. Choć jak widać jest to siedemdziesiątka to ze wzgldu na fakt, że kabiny są we wszytkich Daily takie same można zrobić to i na 35. Choć oczywiście stracimy trochę na długości samej lawety.

Jak widać dodatkowy otwór pozwala na sowbodne wyprostowanie się w samochodzie, a dodatkowe okienko daje więcej światła i jest też dodatkowym wyjściem z kabiny. Zdjęcia wyjaśnią wszystko, a my zaproaszamy do kontaku z naszymi handlowcami jeśli takie, lub inne kabiny chcielibyście mieć w swoim nowym samochodzie.

Zdjęcia: Spojtrak