Nowe modele w 2014 roku – Fiat Ducato

Zamaskowany Fiat Ducato w roczniku modelowym 2015 pojawił się już na zdjęciach (tzw. Spy photos). Miejmy nadzieję, że w nowej odsłonie Ducato znalazła się nie tylko ładna Włoska stylistyka ale i nowe funkcjonalne rozwiązania dla transportu.

 

Nowe modele w 2014 roku – Fiat Ducato.

Jeśli dziś pójdziemy do salonu Fiata to okaże się, że da się kupić tylko standard, który stoi na placu lub wybrać z modeli zamówionych na kolejne dwa miesiące. Dlaczego?

Już w czerwcu powinien pojawić się nowy Ducato. To dobra informacja, problem polega jednak na tym, że właściwie nie wiemy o nim nic, a co ciekawe i dealerzy nie mają za bardzo „przecieków”. Podobno chociaż już w maju będzie można zamówić nowy model to ciągle nie znamy cen czy zmian. Można się jednak domyślać jak będzie wyglądał. Zamaskowany Fiat Ducato w roczniku modelowym 2015 pojawił się już na zdjęciach (tzw. Spy photos).  Miejmy nadzieję, że w nowej odsłonie Ducato znalazła się nie tylko ładna Włoska stylistyka ale i nowe funkcjonalne rozwiązania dla transportu. Niestety nie mamy również pewności co do zmian w wersjach silnikowych.

Miejmy nadzieję, że nowy model przyniesie same pozytywne zmiany w trwałości i funkcjonalności dla kierowców i przedsiębiorców.

Redakcja

Zdjęcia:  autoevoliton.com