Nowy Boxer, Ducato, Transit już w naszej ofercie

Nowe modele dopiero pojawiły się na rynku, ale już są w ofercie edostawcze.pl. Sprawdź co możemy Ci zaproponować już teraz, a jaki samochód dopiero po wakacjach.

 

Na naszym placu już pojawiły się nowe podwozia do zabudowy.Krótko mówiąc jeśli chodzi o Fiata Ducato i brata bliżniaka Peugota Boxera to nie można mówić o jakichś zasadniczych zmianach. Tak właściwie oprócz bardzie zaprasowanych krawędzi zmianą jest poszerzenie standardowego wyposażenia o system ESP i światła so jazdy dziennej. Dlatego warto czekać na te auta tylko jesli chcemy koniecznie jeździć „nowym” modelem.

Do kompletu dochodzi Nowy Ford Transit. Tu zmiany poszły bardzo daleko i trudno byłoy je wszystkie wymienić. Przede wszystkim bardzo mocno został podniesiony standard kabiny i jeśli tylko komuś się podoba, a silnik 2,2 150 KM jest wystarczający to warto pomyśleć o Fordzie jako alternetywie choćby do Mastera.

Wszystkie te samochody są już dostępne w pojedyńczych egzemplarzach. Pełną dostępność zapewnimy Państwu już z końcem lipca. Zapraszamy do kontaktu z nami i sprawdzenie czy nowy, czy stary…