Nowy Fiat Ducato z rozstawem osi 4,3m

Fiat wprowadza Ducato z rozstawem osi 4,3m

 

Wraz z wprowadzeniem obowiązujących norm spalania Euro 6 koncerny musiały zmodyfikować gamę oferowanych silników. Fiat zdecydował się na nieco radykalny krok, wykluczając ze swojej oferty 3 litrową jednostkę. Teraz mamy do wyboru mniejszy silnik 2,3l o mocach nawet do 180 KM. Nie wszystkim przypadło do gustu zmniejszenie pojemności. W tym momencie na rynku tylko Iveco oferuje 3 litrowe silniki w swoich samochodach, Fiat już nie jest bezpośrednim konkurentem jeśli chodzi o pojemność.

Włoski koncern zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty podwozii Fiata Ducato o rozstawie osi aż 4,3m. Tak duża konstrukcja pozwoli na montaż kabiny sypialnej za fotelem kierowcy z 10 paletową zabudową lub montaż windy do 10 „paletówki”. Można podejrzewać, że masa ramy wzrośnie znacząco jednak będzie to przyrost tylko 5kg w stosunku do ramy o rozstawie osi 4m.

Dodatkowo przy zakupie nowego Fiata Ducato możemy liczyć na atrakcyjne rabaty na podwozia. W ofercie edostawcze.pl znajdziecie nowe Ducata, wraz z różnymi zabudowami, od 8EP, przez chłodnie, aż po 10 EP z kabiną sypialną typu Spojtrak.