Odświeżone Renault Trafic – tania opcja na furgona

W Renault można już zamawiać pierwsze dostępne wersje Trafic-a. Czy jest to ciekawa propozycja w tym przedziale cenowym ?

 

Tak jak Master, również ten model marki Renault zyskał tzw. „facelift”. Za wyposażony w 90 konny silnik 1.6 dCi furgon w wersji

Business będzie trzeba zapłacić co najmniej 69 700 zł netto u producenta. Oczywiście będą także dostępne inne jednostki z nieco lepszymi osiągami – 1.6 115 KM na jednej turbinie oraz 120 i 140 konny bi-turbo. Obecnie do wyboru jest także furgon z opcją 6 miejscową.

To nie koniec, w przeciągu miesiąca oferta ma być rozszerzona o wersje pasażerskie, a na początku 2015 roku podwyższony furgon H2 i podwozia gotowe pod zabudowę.

Oprócz widocznej na zdjęciach zmiany wyglądu Trafic (jak i jego brat Opel Vivaro) zyskały nowe nadwozie, które będzie większe i bardziej przestronne.

Długość przestrzeni ładunkowej dla opcji L2 będzie wynosi 4.2 metra z wykorzystaniem miejsca pod ławką pasażerską. Wystarczy to w zupełności na umieszczenie na pace trzy europalety.

Jak w każdym Renault, także i w tym przypadku postawiono na funkcjonalność wnętrza, co oznacza dodatkow 90 litrów przestrzeni podzielonej na 14 schowków, a także uchwyty na telefon, tablet oraz podstawki na dokumenty.

Czy taka opcja może się podobać ? Oceńcie sami na poniższych zdjęciach.

Dodamy również, że już niebawem Trafic trafi także do naszej oferty !


Paweł

edostawcze.pl