881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Partner edostawcze.pl - Busiarze.com,pl na Master Truck 2016

 

Partner edostawcze.pl - Busiarze.com,pl na Master Truck 2016

 

Master Truck 2016 po raz pierwszy z udziałem ekipy z Busiarze.com.pl

 

Współpraaująca z nami redakcja Busiarze.com.pl postanowiła wyjść z internetu i pokazać się na żywo przy okazji 12 edycji Master Truck w Nowej Wsi koło Opola. Zapraszamy wszytkich prawdziwych Busiarzy do spotkania i podzielenia się opiniami o transporcie do 3,5 T. 

Oczywiście oprócz kilku busów... coraz ich więcej na Master Trucku podziwiac tam można najpiękniejsze Trucki z Polski i Europy. Zapraszamy od 22 do 24 lipca.

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.