Październikowa promocja – Oferujemy więcej muzyki

W tym miesiącu promujemy najwyższej jakości stacje multimedialne Pioneer. Można je znaleźć zarówno w oferowanych przez nas samochodach jak i kupić w naszym sklepie.Z tej okazji możesz kupić te radia z 10% rabatem.

 

Szczególnie jeśli samochód jest naszym narzędziem. Szczególnie gdy staje się praktycznie naszym drugim domem chcielibyśmy by wszytko w nim grało jak najlepiej. Oczywiście myślimy o silniku, elektryce, po prostu by auto było niezawodne i wygodne :-). Można też wprost pomyśleć o tym by grało … czyli o tym z czego słucamy w aucie muzyki, wiadomości czy audioboków. Co więcej. Dzięki nowoczesnym stacjom multimedialnym „radio” to także zestaw głośnomówiący, czy nawet ekran do obejrzenia fimu.

Niestety fabrycznie montowane radia nie są wystaerczającej jakości lub po prostu model, kóry by nas satysfakcjonował „zabija” ceną. Wyszliśmy więc naprzeciw temu problemowi. Dzięki temu, że zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem systemów caraudio formy Pioneer możemy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań. Oczywiście są dziś na rynku modele, w których ciężko zastosować tzw. akcesoryjne radia np. Citroen Berlingo (patrz zdjęcia), ale już np w Peugeot Boxer nie ma problemu.

 Można wymieniać wiele zalet profesjonalnego i firmowego zestawu audio, który możemy zamontować w naszym samochodzie. Ograniczmy się do kilku. Chyba największym zaskoczeniem jest cena. Przyzwyczailiśmy się przez lata, że firmowe radio znaczy drogie. Jendka dzięki postepowi i konkurencji w tym segmencie jest lepiej, jesli nie dobrze :-). Za podstawowy model z 6,2 calowym, dotykowym wyświetlaczem zapłacimy tylko 599 zł brutto. Podstawowy nie znaczy oczywiście zły. Mamy oprócz wspomnianego, fajnego wyświetlacza: BT (czyli możliwość korzystania jako zestaw głośnomówiący), 7 pasmowy-graficzny korektor dzwięku, wyjście USB, wyjście na kamer cofania…

Właśnie dzięki tej ostatniej funkcjonalności możemy przekształcić nasze radio w ekran poprawiający zdecydowanie bezpieczeństeo i komfort użytkowania naszego dostawczaka. Montujemy kamerę cofania. Np. w tylnym, górnymswietle stop i mamy szeroki kąt widzenia na to co dzieje się za nami.

Mając na uwadze tak szerokie możliwości jakie dają multimedia Pioneer ofeujemy to rozwiązanie w wielu sprzedawanych przez nas samochodach. Znajdziecie je m.in. w brygadówkach opartych na samochodzie Citroen Jumper jak i skrzyniach z plandeką w Peugeot Boxer. Wówczas montujemy kamerę cofania w ramce tablicy.

Tak jak napisaliśmy już najtańszy model daje szerokie możliwości. Jednak dbając o szeroką ofertę proponujemy także bardziej rozbudowane modele. Np. MVH-A210BT czy choćby model z Android Auto i Apple CarPlay – SPH-DA230DAB. W oferice mamy też proste modele jednodinowe czy modele z opcją montażu smartfona… lub po prostu tak popularne dziś „tablet viev”. O tym, że nawet najtańsze radio Pioneer jest lepsze i zgodne z naszym hasłem „Oferujemy więcej” niech będzie test dzinnikarzy Auto-Świat gdzie model MVH-S110UB uzyskał najwyższą ocenę (link do artykułu tutaj: https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/multimedia/tanie-radia-samochodowe-z-usb-czyli-na-co-wymienic-stary-sprzet-test/jfjcfj7)

Dal tych co jeszcze bardziej cenią jakość dzwięku w swoim busie, a jest to auto z trojaczków (Ducato-Boxer-Jumper) mamy jeszcze jedną propozycję. Specjalnie do tych aut produkowancyh po 2006 roku zestaw głośników (TS-Fiat-Ducato). Prosta wymiana czterch głośników sprawi, że nawet fabryczne radio zacznie brzmieć inaczej. Nie bez powodu audiofile często na kolumny/głośniki wydają najwięcej ;-).

No dobrze. A gdzie ta pażdziernikowa promocja? Otóż jeśli wpiszecie przy zakupie w naszym sklepie kod: C2CN3U9OI cena Caraudio Pioneer zostania obniżona o 10% i np za model MVH-A210BT zapłacicie tylko 720 zł brutto.

100% rabatu dostaną klienci, którzy przy zamawianiu u nas w Pażdzierniku samochodu Fiat Ducato, Peugeot Boxer i Citroen Jumper. 100 % rabatu na ww. specjalne głośniki do tych modeli (jeśli w samochodzie będzie radio fabryczne) lub 100% rabatu na radio MVH-G210BT lub radio MVHA210BT za jedyne 200 zł netto.

Zapraszamy do naszego sklepu po radia… i kontkatu z handlowcami jeśli zainteresowani jesteście samochodem z dobrym audio w dostawczaku.

Marcin Szymański