881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Pierwsza siłownia dla kierowców truckerslife w Niemczech

 

Pierwsza siłownia dla kierowców truckerslife w Niemczech

 

Otwarcie nowej siłowni partnera edostawcze.pl Fundacji Truckerslife w Niemczech. To początek "ekspansji" akcji poza Polską.

 

 

 

Jak wiemy fundacja Truckerslife powstała by pomagać w utrzymaniu zdrowia przy wykonywaniu zawodu kierowcy zawodowego. Jedną z akcji jest rozwój sieci siłowni zlokalizowanych w miejscach odwiedzanych przez kierowców. Najczęściej są to parkingi przy stacjach benzynowych.. po prostu Truck Stopy :-). To, że jest to pomysł ciekawy i wzbudzajacy zainteresowanie w całej Europie  potwierdza nowa siłownia.

.

Z końcem kwietnia odbyło się otwarcie  pierwszej siłownię w Niemczech! Mieści się ona na terenie Truck Center Lauenau, przy Daimlerstraße 1, a jej fundatorem jest firma Truckxxgroup. Oo uroczystym przecięciu wstęgi oplatającej siłownię, nastąpiła prezentacja treningu wykonanego przez zawodowego kierowcę - Iwonę "Trucking Girl" Blecharczyk pod czujnym okiem trenera - Arno Schmitt. 

.

Oczywiście to nie koniec. Otwarcie kolejnej siłowni będzie u naszych południowych sąsiadów. Zapraszamy za chwilę do Czech. Dziś, ciąglę i nieustająco zapraszamy na dwie siłownie edostawcze.pl w Polsce TUTAJ

 

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.