881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

 

Połączenie PKO Leasing z Raiffeisen-Leasing Polska

 

PKO kupił Raiffeisen Leasing. Co to oznacza dla klientów?

 

2 listopada 2016 r. PKO Bank Polski podpisał umowę zakupu od Raiffeisen Bank International spółki Raiffeisen-Leasing Polska (RLPL) za kwotę 850 mln PLN. Strategicznym celem transakcji było zwiększenie finansowania małych i średnich firm przez Grupę PKO Banku Polskiego. 1 grudnia 2016 roku PKO Leasing stał się właścicielem 100% akcji RLPL. Od tego momentu obie spółki wchodzą w skład Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego.

W dniu 28 kwietnia 2017 r. odbyło się prawne połączenie PKO Leasing z Raiffeisen-Leasing Polska, a Spółka Raiffeisen-Leasing Polska została wykreślona z rejestru przedsiębiorców. Celem tego działania jest lepsze dopasowanie oferty do potrzeb oraz zapewnienie najwyższego standardu obsługi. Docelowo dzięki połączeniu, oferta PKO Leasing jest jeszcze bardziej kompleksowa i innowacyjna. 

Obecni klienci Raiffeisen Leasing nie powinni się raczej niczym przejmować. Doświadczenie dotychczasowych dużych fuzji w branży leasingowej pokazuje, że proces przejmowania jednej spółki przez drugą jest praktycznie niezauważalny i nieodczuwalny dla ich klientów.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.