881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej GODZINY PRACY PROMOCJA WEEKENDOWA Promocja na lipiec Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Promocyjne ceny zabudów  kontenerowych w lipcu

 

Promocyjne ceny zabudów kontenerowych w lipcu

 

W lipcu chcielibyśmy zaproponować uniwersalne rozwiązanie w transporcie jakim jest kontener. Lekki, trwały i bezpieczny sposób na przewożenie wielu typów ładunków.

 

Proponujemy nowoczesną i trwałą zabudowę w postaci konteneru z laminatu.  Dzięki tej konstrukcji. Opartej o aluminiową ramę mamy możliwość przewożenia wielu typu ładunków. Od pieczywa po meble. Tylko drobne modyfikacje, oczywiście u nas dostępne, umożlwią pełne wykorzystanie możliwości jakei daje auto dostawcze. Mówimy tu np o windzie, kórą możemy zamontować nawet do gotowej zabudowy kontenerowej. O kabinie sypilanlej tworzącej z zabudowy kontenerowej funkcjonalną międzynarodówkę. Oczywiście też może być to kontener izolowany z agregatem - czyli po prostu chłodnia.

Wszystkie te samochody są oczywiście w naszej ofercie. W lipcu chciliśmy jednak zaproponować samochody w specjalnych cenach.

Pierwsza oferta to dostępny oczywiście od ręki Peugot Boxer z najmocniejszym silnikiem tj 163 KM i bardzo dobrym wyposażeniem min: amortyzowany fotel kierowcy, skórzana kierownica, światła LED do jazdy dziennej. To podwozie zaadaptowaliśmy na kontener 10EP o wymiarach: 4900*2100*2200. Dodatkowo wyposażony jest on w drzwi boczne co poprawia możliwości załadunku i rozładunku samochodu, szczeólnie w dystrybucji lokalnej. Nasz standardowa cena za takie auto to 94 848 zł - w LIPCU proponujemy ten samochód z SUPER RABATEM 5000 zł! Czyl 10 paletowy kontener za jedyne 89 848 zł! Super Tanio z zachowaniem najwyższej jakości zabudowy.

Uwaga: Dopłata za dzwi boczne to 1480 zł. 

Peugeot Boxer kontener 10EP

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim autem ale z wnindą to oczywiście nie ma problemy. Ze względów homologacyjnych będzie to 8EP, ale za to cena wzrośnie tylko o 12 tys. zł (tylko w lipcu winda do kontenera za 12 tys. zł). Uwzględniqając że 8EP możemy zaoferować trochę taniej samochód taki kosztować będzie jedynie 100 848 zł!.

Jeśli komuś zależy na większym silniku i samochodzie na pełnej ramie możemy w lipcu zaproponować Iveco Daily 35S18 także w rewelacyjnej ofercie cenowej. Tutaj, auto z 3 litroeym 180 konnym silnikiem proponujemy w wersji 8EP za jedyne 109 899 zł

Iveco Daily kontener 8EP

Takie ceny tylko w LIPCU. Mamy nadzieję, że zinteresowaliśmy tą gorącą ofertą, Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz na stronie lub poprostu bezpośredni kontakt z naszym Szefem Sprzedaży odowiedzialnym za promocję - Mateusz Sutowicz tel 509308820, mail: mateusz@edostawcze.pl

UWAGA: Oferta ograniczona czasowo do 31 lipca 2019 - ważny termin popisania zamówienie i wpłaty zaliczki. edostawcze.pl zatrzega sobie możliwość wycofania się z oferty w przypadku zakończenia sprzedaży promocyjnej puli zabudów.

 

 

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.