Promocyjne ceny zabudów kontenerowych

Nasza specjalność. Uniwersalne rozwiązanie w transporcie jakim jest kontener. Lekki, trwały i bezpieczny sposób na przewożenie wielu typów ładunków w zabudowie ze spojlerem lub kabiną sypilaną.

 

Proponujemy nowoczesną i trwałą zabudowę w postaci konteneru z laminatu.  Dzięki tej konstrukcji. Opartej o aluminiową ramę mamy możliwość przewożenia wielu typu ładunków. Od pieczywa po meble. Tylko drobne modyfikacje, oczywiście u nas dostępne, umożlwią pełne wykorzystanie możliwości jakei daje auto dostawcze. Mówimy tu np o windzie, kórą możemy zamontować nawet do gotowej zabudowy kontenerowej. O kabinie sypilanlej tworzącej z zabudowy kontenerowej funkcjonalną międzynarodówkę. Oczywiście też może być to kontener izolowany z agregatem – czyli po prostu chłodnia.

Wszystkie te samochody są oczywiście w naszej ofercie i to w większości od ręki lub najkrótszych na rynku terminach realziacji.

Pierwsza oferta to dostępny oczywiście od ręki Peugot Boxer z najmocniejszym silnikiem tj 163 KM i bardzo dobrym wyposażeniem min: amortyzowany fotel kierowcy, skórzana kierownica, światła LED do jazdy dziennej. To podwozie zaadaptowaliśmy na kontener 10EP o wymiarach: 4900*2100*2200. Dodatkowo wyposażony jest on w drzwi boczne co poprawia możliwości załadunku i rozładunku samochodu, szczeólnie w dystrybucji lokalnej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim autem ale z wnindą to oczywiście nie ma problemy. Ze względów homologacyjnych będzie to 8EP, ale za to cena wzrośnie tylko o 12 tys. zł.

Jeśli komuś zależy na większym silniku i samochodzie na pełnej ramie możemy zaproponować Iveco Daily 35S18 także w rewelacyjnej ofercie cenowej.

Oczywiście takie auto nadaje się do zabudowy z kabina sypilaną i ogrzewaniem.  3 litry i 180 KM na pewno da radę. Auto od ręki!

Mamy nadzieję, że zinteresowaliśmy tą ofertą, Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz na stronie lub poprostu bezpośredni kontakt z naszym Szefem Sprzedaży odowiedzialnym za promocję – Mateusz Sutowicz tel 509308820, mail: mateusz@edostawcze.pl

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.