Promocyjne ceny zabudów kontenerowych

Nasza specjalność. Uniwersalne rozwiązanie w transporcie jakim jest kontener. Lekki, trwały i bezpieczny sposób na przewożenie wielu typów ładunków w zabudowie ze spojlerem lub kabiną sypilaną.

 

Proponujemy nowoczesną i trwałą zabudowę w postaci konteneru z laminatu.  Dzięki tej konstrukcji. Opartej o aluminiową ramę mamy możliwość przewożenia wielu typu ładunków. Od pieczywa po meble. Tylko drobne modyfikacje, oczywiście u nas dostępne, umożlwią pełne wykorzystanie możliwości jakei daje auto dostawcze. Mówimy tu np o windzie, kórą możemy zamontować nawet do gotowej zabudowy kontenerowej. O kabinie sypilanlej tworzącej z zabudowy kontenerowej funkcjonalną międzynarodówkę. Oczywiście też może być to kontener izolowany z agregatem – czyli po prostu chłodnia.

Wszystkie te samochody są oczywiście w naszej ofercie i to w większości od ręki lub najkrótszych na rynku terminach realziacji.

Pierwsza oferta to dostępny oczywiście od ręki Peugot Boxer z najmocniejszym silnikiem tj 163 KM i bardzo dobrym wyposażeniem min: amortyzowany fotel kierowcy, skórzana kierownica, światła LED do jazdy dziennej. To podwozie zaadaptowaliśmy na kontener 10EP o wymiarach: 4900*2100*2200. Dodatkowo wyposażony jest on w drzwi boczne co poprawia możliwości załadunku i rozładunku samochodu, szczeólnie w dystrybucji lokalnej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim autem ale z wnindą to oczywiście nie ma problemy. Ze względów homologacyjnych będzie to 8EP, ale za to cena wzrośnie tylko o 12 tys. zł.

Jeśli komuś zależy na większym silniku i samochodzie na pełnej ramie możemy zaproponować Iveco Daily 35S18 także w rewelacyjnej ofercie cenowej.

Oczywiście takie auto nadaje się do zabudowy z kabina sypilaną i ogrzewaniem.  3 litry i 180 KM na pewno da radę. Auto od ręki!

Mamy nadzieję, że zinteresowaliśmy tą ofertą, Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz na stronie lub poprostu bezpośredni kontakt z naszym Szefem Sprzedaży odowiedzialnym za promocję – Mateusz Sutowicz tel 509308820, mail: mateusz@edostawcze.pl