881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Renault Master i Iveco Daily jeszcze z Euro 5

 

Renault Master i Iveco Daily jeszcze z Euro 5

 

Ostatnia szansa za zakup samochodów dostawczych zgodnych z normą Euro 5.

 

Szanowni Państwo chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na pewien fakt. W połowie tego roku w samochodach dostawczych dojdzie do zmiany normy Euro 5 na Euro 6. Czym jest Euro 5/6? To europejski standard emisji spalin – czyli norma dopuszczalnych emisji spalin w nowych pojazdach sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej. Standardy te zostały opracowane w serii Dyrektyw Europejskich, które sukcesywnie zwiększają swoją restrykcyjność.

Jest to ostatni moment na zakup podwozia do zabudowy, czy też furgonu z silnikiem spełniającym normy Euro 5. Jednostki ze standardem Euro 6 będą droższe, bardziej wysilone i skomplikowane, a dodatkowo dla użytkowników takich pojazdów powstanie obowiązek tankowania dodatku AdBlue - analogicznie jak ma to już miejsce w przypadku TIR-ów. W zapomnienie odchodzą m.in. bardzo popularne i lubiane w Polsce 180-konne jednostki Fiata o pojemności niecałych 3 litrów. W zastępstwie otrzymamy jednostkę 2.3 o podobnej mocy. Jeśli ktoś korzystał wcześnej z mniejszych i słabszych jednostek to po zmianie na Euro 6 nie powinien odczuć dużej różnicy, no może oprócz samej ceny samochodu, która oczywiście wzrośnie. W przypadku Mercedesa już teraz silnik z normą Euro 6 wymaga dopłaty prawie 4.000 zł. Większy problem robi się w przypadku dużych np. 10-paletowych tzw. "międzynarodówek" - tu nie będzie wyboru i będziemy zmuszeni do przesiadki na silniki o mniejszej pojemności. Wyjątkiem, a przynajmniej przez jakiś czas, pozostanie Iveco Daily, w którym będzie dostępny silnik o pojemności 3.0, ale po doposażeniu go w układ AdBlue będzie on droższy, niż teraz. Niemniej można jeszcze znaleźć na rynku nowe podwozie z silnikiem zgodnym z Euro 5.

Jeśli planują Państwo powiększyć flotę swoich pojazdów, albo wymienić niektóre z nich na nowe to teraz, ze względów wymienionych powyżej, jest na to zdecydowanie najlepszy moment. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.