881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Aktualności

Renault Master Leasing Euro Euro

 

Renault Master Leasing Euro Euro

 

Leasing samochodów dostawczych w Euro. Do tej pory nie była to powszechna praktyka wynikająca przede wszystkim z faktu, że cenniki na te auta były w PLN. W edostawcze.pl mamy jednak korzystne rozwiązanie.

 

Dzięki współpracy z improterem Renault Master jako jednyni na rynku możemy zproponować samochody dostawcze w cenach EURO bez dodatkowych, niekorzystnych przeliczeń. To oczywiste dlaczego cena jest lepsza. Polski importer Renault kupuje samochody we francuskiej fabryce w Euro. Dzięki nie przeliczaniu na PLN mamy cenę bez dodatkowej marży, którą musi przcież doliczyć by zabezpieczyć się przed ryzykiem kursowym. 

Dzięki cenie w Euro możemy zaproponować leasing euro-euro. Tak korzystny dla firm mających przychody w Euro. Dlaczego korzystny? Choćby dlatego, że mając przychody i koszty w Euro będziemy mieli większą stabliność w firmie. Nie do przecenienia jest też to, że oferta w Euro jest tąńsza niż porównywalna w PLN.

Jak więc wygląda nasza oferta w tej walucie? Proponujemy dwa rodzaje samochodów furgony jak i podwozia z zabudową. W obu przypadkach stawiamy na jakość i przystęność. 

Furgon to L3H2 - najppularniejsza długość i wysokość. To samochód zarówno najlepszy dla kuriera jak i na tzw. ekspresówkę. Samochódy przez nas oferowane mają njmocniejszy silnik biturbo. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko mamy samochód ekonomiczny jak i komfortowy. Wysoka elastycznosc silnika jest do wykorzystania w szczególności w jeździe miejskiej, ale i na trasie pokaze swoje atuty. Każdy samochód wyposażony jest też poza standardową elektryką czy klimatyzacją i radiem z BT w tempomat i powiększony zbiornik paliwa.

To wysztko za jedyne 184 euro wpłaty. Czynsze miesięczne od 255 euro, a wykup też tylko 184 euro. Samochód dokładnie taki jak na zdjęciach.

Renault Master leasing eueo euro Leasing w euro samochodu dostawczego

Samochody są dostępne tylko w kolorze białym.

 

Przykłądowy samochód z zabudową to najwyższej jakości międzynarodówka na 10 EP. Oparta na podwoziu wyposażonym w 165 konny silnik biturbo, tempomat, powiększony zbiornik. 

Tutaj wpłata wyniesie 229 euro, miesięcznie wystarczy 319 euro, a wykup też za 229 euro.

Renault Master międzynarodówka 10 EP leasing w euroSamochód z palndeką leasing

Samochody do zabudowy dostępne w kolorze czerwonym i białym.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy.Ilość samochodów w ofercie ograniczona.

Zapraszamy

 

UWAGA: TUTAJ OFERTA W PLN

- Renault Master Furgon

- Renault Master 10 EP 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.