Renault Master Leasing Euro Euro

Leasing samochodów dostawczych w Euro. Do tej pory nie była to powszechna praktyka wynikająca przede wszystkim z faktu, że cenniki na te auta były w PLN. W edostawcze.pl mamy jednak korzystne rozwiązanie.

 

Dzięki współpracy z improterem Renault Master jako jednyni na rynku możemy zproponować samochody dostawcze w cenach EURO bez dodatkowych, niekorzystnych przeliczeń. To oczywiste dlaczego cena jest lepsza. Polski importer Renault kupuje samochody we francuskiej fabryce w Euro. Dzięki nie przeliczaniu na PLN mamy cenę bez dodatkowej marży, którą musi przcież doliczyć by zabezpieczyć się przed ryzykiem kursowym.

Dzięki cenie w Euro możemy zaproponować leasing euro-euro. Tak korzystny dla firm mających przychody w Euro. Dlaczego korzystny? Choćby dlatego, że mając przychody i koszty w Euro będziemy mieli większą stabliność w firmie. Nie do przecenienia jest też to, że oferta w Euro jest tąńsza niż porównywalna w PLN.

Jak więc wygląda nasza oferta w tej walucie? Proponujemy dwa rodzaje samochodów furgony jak i podwozia z zabudową. W obu przypadkach stawiamy na jakość i przystęność.

Furgon to L3H2 – najppularniejsza długość i wysokość. To samochód zarówno najlepszy dla kuriera jak i na tzw. ekspresówkę. Samochódy przez nas oferowane mają njmocniejszy silnik biturbo. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko mamy samochód ekonomiczny jak i komfortowy. Wysoka elastycznosc silnika jest do wykorzystania w szczególności w jeździe miejskiej, ale i na trasie pokaze swoje atuty. Każdy samochód wyposażony jest też poza standardową elektryką czy klimatyzacją i radiem z BT w tempomat i powiększony zbiornik paliwa.

To wysztko za jedyne 184 euro wpłaty. Czynsze miesięczne od 255 euro, a wykup też tylko 184 euro. Samochód dokładnie taki jak na zdjęciach.

Samochody są dostępne tylko w kolorze białym.

 

Przykładowy samochód z zabudową to najwyższej jakości międzynarodówka na 10 EP. Oparta na podwoziu wyposażonym w 165 konny silnik biturbo, tempomat, powiększony zbiornik.

Tutaj wpłata wyniesie 229 euro, miesięcznie wystarczy 319 euro, a wykup też za 229 euro.

Samochody do zabudowy dostępne w kolorze czerwonym i białym.

Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy.Ilość samochodów w ofercie ograniczona.

Zapraszamy

 

UWAGA: TUTAJ OFERTA W PLN

 

– Renault Master Furgon

 

– Renault Master 10 EP