Samochody dostawcze online

U nas bez zmian. Ciągle jesteśmy online do Waszej dyspozycji 24h na dobę. Sprawdź co załatwisz z nami bez wychodzenia z domu.

 

Zgodnie z naszymi zapewniamy pełną obsługę w zakresie zakupu i finansowania samochodów, ubezpieczeń oraz sprzedaży akcesoriów online. Czyli można z nami załatwić wszytko bez wychodzenia z domu.

Już od prawie 10 lat oferujemy samochody w internecie. Dzięki temu potrafimy po jednej rozmowie telefonicznej zaproponować samochód zgodny w potrzebami kleinta. Już pierwsza wysłana oferta może być zamówieniem. Oferujemy tylko dostępne samochody wraz z wyposażeniem, którego oczekują nasi klienci.

 

Zgodnie z oczekiwaniami od początku przedstawiamy możliwości sfinansowania samochodu wraz z przybliżonym kosztem.

Specjalnie dla Was mamy wyjątkowe oferty finansowania wymagające minimalnego zaangażowania finansowego. Jest to np. Leasing 4×1 %. Dodatkowo nasza multiagencja ubezpieczeniowa nie tylko wybierze dla Was najtańsze ubezpieczenie auta, ale zapewni możliwość zapłaty nawet w 11 ratach.

 

Czyli mówiąc w jednym zdaniu.

Cała procedura online – jedynie samochód trzeba odebrać osobiście 🙂

 

Nie zapominamy też o klientach którzy już posiadają samochód dostawczy i potrzebują tylko akcesoria niezbędne do jego sprawnego użytkowania.

W naszym sklepie internetowym z akcesoriami http://www.sklep-edostawcze.pl

oferujemy min:

  • pasy transportowe
  • CRM i Kontrolbuchy
  • wszelkiego rodzaju lampy (obrysówki, zespolone lampy LED)
  • … i jeszcze kilkaset artykułów które przydadzą się w aucie dostawczym.

 

KONTAKT:

Formularze kontaktowe i sklep są dostępne 24 godziny na dobę.

Dział handlowy pracuje od poniedziaku do piątku od 7.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 14.00 tel. 881 414 118, mail: biuro@edostawcze.pl

Sklep z akcesoriami pracuje od poniedziaku do piątku od 9.00 do 17.00. tel. 797 099 693, mail: sklep@edostawcze.pl

Zapraszamy

Marcin Szymański

 

UWAGA:

W związku z ogłoszonym na marzec zagrożeniem epidemicznym prosimy o korzystanie z naszej oferty wyłącznie online…. czyli właściwie tak jak zwykle. Wstrzymujemy jedynie obsługę bezpośrednią w naszym sklepie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest odbiór osobisty wcześniej opłaconego zamówienia.