Samochody dostawcze online

U nas bez zmian. Ciągle jesteśmy online do Waszej dyspozycji 24h na dobę. Sprawdź co załatwisz z nami bez wychodzenia z domu.

 

Zgodnie z naszymi zapewniamy pełną obsługę w zakresie zakupu i finansowania samochodów, ubezpieczeń oraz sprzedaży akcesoriów online. Czyli można z nami załatwić wszytko bez wychodzenia z domu.

Już od prawie 10 lat oferujemy samochody w internecie. Dzięki temu potrafimy po jednej rozmowie telefonicznej zaproponować samochód zgodny w potrzebami kleinta. Już pierwsza wysłana oferta może być zamówieniem. Oferujemy tylko dostępne samochody wraz z wyposażeniem, którego oczekują nasi klienci.

 

Zgodnie z oczekiwaniami od początku przedstawiamy możliwości sfinansowania samochodu wraz z przybliżonym kosztem.

Specjalnie dla Was mamy wyjątkowe oferty finansowania wymagające minimalnego zaangażowania finansowego. Jest to np. Leasing 4×1 %. Dodatkowo nasza multiagencja ubezpieczeniowa nie tylko wybierze dla Was najtańsze ubezpieczenie auta, ale zapewni możliwość zapłaty nawet w 11 ratach.

 

Czyli mówiąc w jednym zdaniu.

Cała procedura online – jedynie samochód trzeba odebrać osobiście 🙂

 

Nie zapominamy też o klientach którzy już posiadają samochód dostawczy i potrzebują tylko akcesoria niezbędne do jego sprawnego użytkowania.

W naszym sklepie internetowym z akcesoriami http://www.sklep-edostawcze.pl

oferujemy min:

  • pasy transportowe
  • CRM i Kontrolbuchy
  • wszelkiego rodzaju lampy (obrysówki, zespolone lampy LED)
  • … i jeszcze kilkaset artykułów które przydadzą się w aucie dostawczym.

 

KONTAKT:

Formularze kontaktowe i sklep są dostępne 24 godziny na dobę.

Dział handlowy pracuje od poniedziaku do piątku od 7.00 do 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 14.00 tel. 881 414 118, mail: biuro@edostawcze.pl

Sklep z akcesoriami pracuje od poniedziaku do piątku od 9.00 do 17.00. tel. 797 099 693, mail: sklep@edostawcze.pl

Zapraszamy

Marcin Szymański

 

UWAGA:

W związku z ogłoszonym na marzec zagrożeniem epidemicznym prosimy o korzystanie z naszej oferty wyłącznie online…. czyli właściwie tak jak zwykle. Wstrzymujemy jedynie obsługę bezpośrednią w naszym sklepie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwy jest odbiór osobisty wcześniej opłaconego zamówienia.

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.