881 414 118

pon.-pt. 8:00-16:00

Lawety

Laweta na samochodzie dostawczym to pozornie prosta zabudowa. W rzeczywistości wymagania techniczne stawiane takiej konstrukcji są wyjątkowo trudne.

Laweta musi łączyć lekką i prostą konstrukcję z wysoką wytrzymałością. Żeby utrzymać się w DMC 3,5 T w Edostawcze.pl oferujemy zabudowy oparte praktycznie w 100% na aluminium.

U nas nie musisz dopasować swoich oczekiwań do konkretnej wersji. To my wybieramy rozwiązanie najlepsze do potrzeb Twojej działalności. Zarówno długość zabudowy, rodzaj najazdów czy wyciągarka to elementy, które dobierzemy razem z Tobą. Posiadamy w ofercie zabudowy zarówno na Fiata Ducato (Boxera i Jumpera)  jak i na Renault Master. Oczywiście jeśli wymagać będziesz większej ładowności pomyślimy o Iveco Daily czy Mercedesie.  Do każdej zabudowy jesteśmy w stanie skompletować elementy takie jak koguty czy inne składowe oznakowania pomocy drogowej.

Jeśli zastanawiasz się np jaki silnik wybrać do swojej lawety przeczytaj np to „Jaki silnik do Ducato”. a także inne nasze artykuły i poradniki zw. z samochodami dostawczymi.

Sprawdż aktualną ofertę na samochody.

 

Bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami : 

Telefon: 881 414 118
Mail: biuro@edostawcze.pl

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.