881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej GODZINY PRACY PROMOCJA WEEKENDOWA Promocja na lipiec Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Drive Rite Air suspensions

 

Wiodący producent zawieszeń pneumatycznych z ponad 20 letnią tradycją. Szeroki zakres produktów pozwala dopasować systemy do aut zarówno dostawczych jak i osobowych. Zawieszenia firmy Drive Rite poprawiają komfort i bezpieczeństwo dzięki zaawansowanej technologii wykonania.

Tzw. poduszki nie zastąpione są w samochodach dostawczych gdzie w znaczący sposób pomagają w stabilności samochodu przy wysokich obciążeniach. Stosując w naszych autach Drive Rite z kompresorem zapewniamy kierowcy komfort i możliwość dostosowania zawieszenia samochodu w każdym momencie. W wersjach z podwójnym obwodem dodatkowo mamy możliwość stabilizacji przy niemożności równomiernego załadunku.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.