881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Poradniki

Dodatkowe wyposażenie w dostawczakach?

 

Dodatkowe wyposażenie w dostawczakach?

 

Są elementy wyposażenia, które w zabudowie wymuszają na nas przepisy ale i logika. To np. chlapacze i listwy przeciwnajazdowe. O ile chlapacze to po prostu plastik i raczej nic tu nie stracimy, ale i nie zyskamy, o tyle listwy boczne mogą być bardzo różne. Przede wszystkim ten prosty element może być ze stali jak i z aluminium. Przypilnujmy aby mieć aluminiowe. Waga niższa, a przede wszystkim brak kłopotów z ewentualną rdzą.

 

Oczywiście więcej jest elementów, które być nie muszą, ale zapewne się przydadzą. Dobrym standardem jest montaż jednej skrzynki narzędziowej i zbiornika na wodę. Nie szafujmy, jeśli nie ma potrzeby z druga skrzynką. Pasy do ładunku zmieszczą się w jednej, a druga to tylko nowa przestrzeń, którą zawsze się czymś wypełni, a waga rośnie.
 
Wyposażenie niezbędne w tego typu samochodach to oczywiście ogrzewanie postojowe. Na całe szczęście tu się sprawa ustandaryzowała i mamy na rynku właściwie tylko dwie, obie dobre, firmy Webasto i Eberspaecher. Warto zapytać czy urządzenie właśnie którejś z tych firm będzie w naszym samochodzie. Każda inna marka to ryzyko mniej dostępnego serwisu. Jeśli już to musi być to firma o renomowanej pozycji. Przecież to spalinowe urządzenie działa gdy kierowca śpi. Jego niezawodność nie może budzić żadnych wątpliwości.
 
Porada: Przypilnujmy by zbiornik na wodę był czarny. Ogranicza to w znacznym stopniu przyrost glonów.

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.