881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Poradniki

Jak zarobić więcej eurocentów w 2014 roku?

 

Jak zarobić więcej eurocentów w 2014 roku?

 

Zabudowa międzynarodowa Fiat Ducato, Renault Master, Peugeot Boxer w nowych opcjach. Winda załadowcza, odsuwany dach plandeki, chłodnia i inne w tanim leasingu. Sprawdź jak zdobyć atrakcyjne stawki na giełdzie transportowej DMC 3,5T.

 

    W roku 2013 transport ekspresowy do 3,5T zanotował znaczący wzrost. Na giełdach transportowych wyraźne ożywienie i więcej dostępnych ładunków ale z drugiej strony wysyp nowych mikro-firm często z używanym taborem za podejrzanie niskie stawki… 

    Jak zatem inaczej niż stawką/km wyróżnić się wśród tak licznej konkurencji ? 

Zleceniodawcy stają się coraz bardziej wymagający i często zlecają nietypowe gabarytowo  ładunki. Warto zatem zadbać o atrakcyjność swojego taboru. Zabudowy o wyższej funkcjonalności spotkają się z większym zainteresowaniem na giełdach transportowych a inwestycja kilku do kilkunastu tysięcy złotych nie zrujnuje firmowego budżetu w kontekście leasingu. 
Poniżej kilka ciekawych alternatyw zabudowy jakie proponujemy do zastosowania na Renault Master, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Iveco Daily i innych pojazdach DMC3,5T. Dla ułatwienia uszeregowaliśmy je pod kątem finansowym od najtańszych rozwiązań:


1)    Dach przesuwny w zabudowie z plandeką – niedrogie rozwiązanie, nie musimy rezygnować z podstawowej funkcjonalności zabudowy typu plandeka – zyskujemy załadunek górą! 
2)    Dogrzewana przestrzeń ładunkowa w zabudowie z plandeką – specjalnie dla nas przygotowana izolowana plandeka wraz z lekkim agregatem grzewczym umożliwi transport zimą nawet najbardziej wrażliwych ładunków.
3)    Lekka winda załadowcza w zabudowie z plandeką – tego typu zabudowy już w 2013 roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzięki niewielkiej masie windy ładowność pozostaje na akceptowalnym poziomie a zyskujemy bezsprzeczne atuty (np. możliwość dopasowania się w każdej sytuacji do wysokości rampowej) 
4)    Ultralekki kontener ze zintegrowaną windą załadowczą – nowy produkt w ofercie edostawcze od kilku miesięcy. Zalety szczelności kontenera + winda umożliwiająca sprawną dystrybucję a do tego ładowność na poziomie zabudowy aluminiowej z plandeką! 
5)    Zabudowa typu tandem B+E – dodatkowe tony i metry sześcienne ładowności, kolejna nowość w ofercie edostawcze.

       To tylko niektóre z proponowanych przez nas rozwiązań, zachęcamy do doposażania zamawianych pojazdów w funkcjonalne zabudowy. Tego typu inwestycje zwracają się podwójnie, ponieważ z doświadczenia wiemy, że również przy odsprzedaży cieszą się większym zainteresowaniem kupujących.

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.