Renault Express VAN – idealny miejski wojownik

Firmy potrzebujące małych samochodów dostawczych od lat mają spory wybór. Prawdziwe zamieszanie na rynku wprowadziło jednak Renault, które postanowiło wprowadzić do gamy modeli coś zaskakującego.

Renault Express VAN to tak naprawdę przestylizowana Dacia Dokker. Najmniejszy z dostawczaków francuskiego producenta wyróżnia się ceną, funkcjonalnością oraz ciekawym wyposażeniem. Na pierwszy rzut oka zaskakuje wyświetlacz, który obsługuje nie tylko radio, ale również różne współczesne aplikacje. Nie każdy samochód użytkowy może się pochwalić taką nowoczesnością we wnętrzu, szczególnie jeśli mówimy o malutkim, miejskim aucie do zadań specjalnych.

Renault Express VAN oferowany jest w jednej wersji nadwoziowej, ale spełnia ona wymagania większości firm, oczekujących niewielkiego dostawczaka. Samochód oferuje od 3,3 do nawet 3,7m3 kubatury (po otworzeniu części ściany grodziowej). Długość przestzeni ładunkowej to 1,91 metra, co uznać można za wynik zadowalający. Przesuwne drzwi boczne ułatwiają użytkowanie w warunkch miejskich. Dzięki nim dostęp do towaru jest wygodniejszy dla użytkownika.

Co ciekawe, Express VAN oferowany jest nie tylko z silnikami wysokoprężnymi, ale także benzynowymi, podobnie jak jego baza, czyli Dacia Dokker. Renault osiąga 100KM przy pojemności 1333ccm, co jest wynikiem bardzo zadowalającym jak na stosunkowo lekkie auto.

W naszej ofercie znają Państwo niemal wszystkie pojazdu dostawcze dostępne na rynku, w tym także Renault Express Vana. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – tel. 881 414 118.