Samochody 9-osobowe – idealne nie tylko do przewozu osób

Samochody dostawcze pokroju Renault Trafica czy też Forda Customa są chętnie wybierane przez klientów firmowych nie tylko w wersji furgon. Dużą popularnością cieszą się także tzw. 9-osobówki, które przydają się do wielu zastosowań.

Podstawowym jest oczywiście przewóz osób w warunkach znacznie bardziej komfortowych niż w klasycznych „brygadówkach”, które oferują jedynie dodatkowy rząd siedzeń, zazwyczaj bez udogodnień typu dodatkowe nawiewy czy też klimatyzacja w tylnej części pojazdu, nie wspominając o wygodzie i jakości foteli.

Przede wszystkim komfort

Zabudowy brygadowe sprawdzają się na krótkich trasach, gdzie istotne jest jedynie dostarczenie pracowników z punktu A do punktu B. Pojazdy 9-osobowe oferują wyższy komfort, dzięki czemu używane są np. do przewozu osób na trasach międzynarodowych czy też transportu klientów np. z lotniska do hotelu lub z parkingu na lotnisko. We wnętrzu klasycznych 9-osobówek jest znacznie ciszej niż w „brygadówkach”, co pozwala na swobodne przemieszczanie się na długich dystansach.

Oprócz sporej liczby miejsc, Renault Trafic czy Ford Custom w wersji 9-osobowej (w szczególności w wersji long) oferują także przestrzeń ładunkową umożliwiającą zapakowanie bagaży. Ważnym atutem jest możliwość złożenia siedzeń, co zwiększa możliwości.

Renault Trafic 9-os

Uniwersalne rozwiązanie dla firm

Co ciekawe, pojazdy 9-osobowe wybierają także np. firmy budowlane. Wspomniane już wcześniej złożenie siedzeń odkrywa sporą przestrzeń ładunkową, a w razie potrzeby istnieje możliwość przewozu pracowników w bardzo komfortowych warunkach lub też zwyczajnie wykorzystanie pojazdu do celów prywatnych.

Samochody 9-osobowe chętnie wybierane są także przez wypożyczalnie, ponieważ cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, szczególnie takich, którzy potrzebują pojazdu do weekendowego wyjazdu za miasto. Renault Trafic czy Ford Custom oferują pasażerom wygodę i komfort podróżowania. Wersje osobowe zazwyczaj są dużo lepiej wyposażone niż klasyczne furgony, co sprawia, że stają się pojazdami bardzo uniwersalnymi.

Oczywiście posiadamy w swojej ofercie samochody 9-osobowe. Zadzwoń lub napisz, doradzimy i pomożemy w wyborze. Telefon 811 414 118 lub mail: biuro@edostawcze.pl