881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Poradniki

Samochody dostawcze - forum

 

Samochody dostawcze - forum

 

Na naszej stronie chcemy umieścić jak najwięcej porad zw. z transportem. Będą to jednak porady ogólne. Gdzie więc szukać odpowiedzi na konkretny problem? Rozwiązaniem są fora transportowe.

 

Każda grupa zawodowa, hobbystyczna, czy społeczna ma swoje fora. Miejsca gdzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i problemami. Gdzie można liczyć na tak trudną w dzikim, polskim kapitaliźmie bezinteresowaną pomoc. No może nie do końca bezinteresowaną bo jak w CB. Jak ja dziś otrzegę przed niebezpieczeństwem na drodze, to innym razem ktoś mnie uprzedzi :-).

Do niedawna fora dla transportowców były z punktu widzenia małych ciężarówek zbyt ogóle. Owszem na etransport.pl da się znaleźć dużo ciekawych informacji o trasach Europy, ale z drugiej strony więcej tam dyskusji o Tacho, niż jak przejechać busem przez Francję. Zresztą "duzi" często nie przepadają za "małymi" więc i dyskusje często odchodzą od poczatkowego tematu. Na całe szczęście pojawiają się fora gdzie albo mali mają wydzialoną działkę np. na wagaciezka.com, albo po prostu fora tylko o busach. Takie interesują nas najbardziej.

Mały transport dynamicznie się rozwija. Tak więc i portale zw. z tą tematyką są młode, ale i mocno rozwojowe. Jeśli w wyszukiwarce google wpiszemi dziś (22.04.2014) "samochody dostawcze forum" to pojawią nam się w wynikach min. forumsamochodowe.pl czy autocentrum.pl - nie o to chodzi. Dopiero skrupulatnie szukając znajdziemy: bus-forum.pl;  bus-maniac.pl i busiarze.com.pl. Najstarszym wśród nich jest bus-forum.pl utworzone już 2006 roku. Stąd min to forum ma najwięcej zarejestrowanych użytkowników i postów. Trochę młodsze i mniejsze pod względem ilości postów i użytkowników jest bus-maniac.pl.

Działa od 2008 roku. Jednak jeśli popatrzy się na inny wskaźnik aktywności forrum, tj. nowe posty wybija się tu busiarze.com.pl. Wynika to chyba jeszcze z faktu, że o ile bus-forum.pl to formu posiadaczy i uzytkownikó dostawczaków wszelkich, o tyle busiarze.com.pl koncentruje się wokół transportu miedzynarodowego. Czyli jeśli chcemy poszukać informacji technicznych zw. z np. eksplatacją  6 letniego Transita to lepiej na bus-forum.pl. Jeśli "latamy" po Europie miedzynarodówką to bliżej nam będzie do użytkowników busiarze.com.pl

Podsumowując można się cieszyć, że i mniejszy transport znajduje swoje miejsce w sieci, a coraz większa ilość postów pozwala na znalezienie odpowiedzi na nurtujacy nas problem nawet bez zakładania nowego wątku.

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.