Samochody specjalne

Transport samochodem dostawczym to nie tylko przewóz towarów w celach zarobkowych, autem dostawczym możemy również przewozić nietypowe ładunki dla własnych potrzeb.

 

Każdy człowiek ma jakieś hobby, jedni kolekcjonują znaczki, inni monety, a jeszcze inni samochody. Są wśród nas również pasjonaci np. motocykli, quadów czy koni, tu nasuwa się pytanie w jaki sposób przetransportować motocykle czy kłady wybierając się np. na zlot? Albo jak dowieźć bezpiecznie konie na zawody?

Mamy rozwiązania dla wszelkiego rodzaju transportu, posiadamy szeroki wybór marek: Renault, Iveco, Volkswagen, Fiat, Citroen, Peugeot, Opel, Mercedes, na których możemy stworzyć zabudowę idealną dla potrzeb klienta.

Najpopularniejsze wśród motocyklistów furgony do przewozu sprzętu to Mercedes, w zależności od potrzeb klienta do wyboru modele: Vito, Sprinter i Citan, oraz Volkswagen, który sprawdza się w wersji Transporter lub Crafter. W samochodach do przewozu motocykli na zlot potrzebne jest zazwyczaj więcej miejsc niż na 2 lub 3 osoby, doskonałym rozwiązaniem jest dodatkowy rząd siedzeń dla 4 osób. Przy tej opcji warto wybrać długi furgon, aby na jego pace zmieścić kilka motocykli i rzeczy osobiste. Przestrzeń ładunkową wypełnić można blachą ryflowaną, sklejką lub tkaniną, zapobiegając uszkodzeniom w przypadku gwałtownego hamowania i przemieszczenia się motocykli lub innych przedmiotów. Aby zapobiegać takim sytuacjom stosuje się różnego rodzaju możliwości mocowania ładunku, punkty w podłodze lub na ścianie, a ich ilość i ułożenie jest dowolna. Zabudowę doposażyć można w windę połówkową lub podjazdy, aby ułatwić załadunek motocykli na pakę. Pozwoli to przede wszystkim zaoszczędzić czas przygotowania do drogi. Ponadto warto zamontować w przestrzeni ładunkowej lekkie aluminiowe półki na rzeczy osobiste, okna dachowe czy oświetlenie LED’owe.

Dla pasjonatów koni też coś mamy ! Zabudowy typu koniowóz z niskim progiem załadunku – dedykowane marki samochodów do tej zabudowy to Fiat, Citroen, Peugeot i Opel.

Obowiązkowe wyposażenie pojazdu to trap załadowczy, umożliwiający swobodne wejście konia do przestrzeni ładunkowej. Trap jest pokryty materiałem antypoślizgowym i posiada poręcz jedno lub dwustronną. Wnętrze kontenera przystosowane jest do przewozu zwierząt – podłoga wykonana jest z wylewki antypoślizgowej, ograniczającej możliwość poślizgnięcia się zwierzęcia i łatwej w utrzymaniu czystości. Ściany obite są specjalnym materiałem amortyzującym ewentualne uderzenia, a także zabezpieczającym przed zniszczeniami spowodowanymi przez konia. Zabudowa wyposażona jest w poidło i paśnik dla konia, a także oświetlenie uspokajające zwierzę podczas transportu. Część przestrzeni ładunkowej przeznaczona jest dla dżokeja na rzeczy osobiste i akcesoria do jazdy konnej.

Szeroki wybór naszych samochodów i możliwości adaptacyjne sprawiają, że każdy znajdzie u nas to czego szuka.

 

Zapraszamy do kontaktu!
Zespół Edostawcze
tel: 881 414 118
mail: biuro@edostawcze.pl

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.