881 414 118 pon.-pt. 7:00-17:00, sob. 10:00-14:00

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
sklep edostawcze zmiany Edostawcze lekki start Edostawcze lekki start Kontenery samochodowe edostawcze Edostawcze Hulajnoga elektryczna
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Poradniki

Wymiary kabin sypialnych kontynuacja

 

Wymiary kabin sypialnych kontynuacja

 

Dziś wrócimy do naszego artykułu o wymiarach kabin sypialnych, a właściwie go uzupełnimy. Specjalnie dla Was dokładnie pomierzyliśmy kolejne kabiny, które mamy w ofercie Edostawcze.

 

 

Pierwszy nasz wpis a ten temat znajdziecie pod tym linkiem (http://edostawcze.pl/poradniki/wymiary-kabin-sypialnych).

 

Zaczniemy od dwóch kabin sypialnych dachowych tzw. „kurnik” i opiszemy jedną kabinę sypialną „tylną” czyli zlokalizowaną za plecami kierowcy.

 

Kabina  Lamar Sky CAB:

Kabina wydaje się bardzo przestronna z zewnątrz. W środku natomiast duży skos i niewielka wysokość sprawia, że wydaje się trochę ciasna. Niemniej jednak jej długość to aż 207 cm, szerokość też jest spora, bo wynosi 108cm. Wysokość w najwyższym punkcie to 86cm (bez materaca) i wysokość przy skosie to 59cm (bez materaca) i to już na około 15cm od ściany czołowej. Materac znajdujący się w kabinie jest miękki o grubości 8cm.  W tym „kurniku” otwór wejściowy ma wymiary  44 cm x 37cm, trzeba to wziąć pod uwagę przy doborze kabiny dla kierowcy.

 

 


 

Kabina Carpol XL :

Kabina produkowana przez firmę Carpol jest dość „kanciasta”, jednakże daje to uczucie dużej przestrzeni wewnątrz. Jej długość to 204cm, a szerokość to 104cm. Wymiarowo wypada więc trochę gorzej od kabiny Sky CAB, jednakże nadrabia przy wysokości. W najwyższym punkcie ma ona 95 cm wysokości (bez materaca). Kabina ma bardzo mały skos przy ścianie czołowej i to właśnie daje poczucie dużej przestrzeni i komfortu. Podobnie jak w poprzedniej kabinie materac również ma grubość 8cm, jednakże jest on twardszy. Otwór wejściowy ma wymiary 44/37cm.

 

 

 


 

 

Kabina tylna Carpol LongCab:

Jej długość to 220cm i podobnie jak spojtrak ma zwężenie na około 30 cm od ściany , co sprawia, że długość w tych miejscach wynosi  160 cm. Szerokość kabiny to 61cm i 48 cm przy zwężeniach. Wysokość kabiny to 180cm, jest to wysokość na całej długości zabudowy. W tego typu kabinach jest przestrzeń na bagaże znajduje się „nad głową kierowcy” , przypomina to trochę taką małą kabinę górną. Długość przestrzeni na górze to 204cm, szerokość 104 cm, wysokość 86 cm w najwyższym punkcie i 72 przy skosie.  Materac ma grubość 8cm i jest średniej twardości, co daje duży komfort spania.

 

 


 

Kabiny pomierzył i opisał :

Sebastian Kulik
Specjalista ds. samochodów dostawczych

tel : 791 793 487
mail : sebastian@edostawcze.pl

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.