Wymiary kabin sypialnych kontynuacja

Dziś wrócimy do naszego artykułu o wymiarach kabin sypialnych, a właściwie go uzupełnimy. Specjalnie dla Was dokładnie pomierzyliśmy kolejne kabiny, które mamy w ofercie Edostawcze.

 

Pierwszy nasz wpis a ten temat znajdziecie pod tym linkiem (http://edostawcze.pl/poradniki/wymiary-kabin-sypialnych).

Zaczniemy od dwóch kabin sypialnych dachowych tzw. „kurnik” i opiszemy jedną kabinę sypialną „tylną” czyli zlokalizowaną za plecami kierowcy.

 

Kabina  Lamar Sky CAB:

Kabina wydaje się bardzo przestronna z zewnątrz. W środku natomiast duży skos i niewielka wysokość sprawia, że wydaje się trochę ciasna. Niemniej jednak jej długość to aż 207 cm, szerokość też jest spora, bo wynosi 108cm. Wysokość w najwyższym punkcie to 86cm (bez materaca) i wysokość przy skosie to 59cm (bez materaca) i to już na około 15cm od ściany czołowej. Materac znajdujący się w kabinie jest miękki o grubości 8cm.  W tym „kurniku” otwór wejściowy ma wymiary  44 cm x 37cm, trzeba to wziąć pod uwagę przy doborze kabiny dla kierowcy.

 

 

Kabina Carpol XL:

Kabina produkowana przez firmę Carpol jest dość „kanciasta”, jednakże daje to uczucie dużej przestrzeni wewnątrz. Jej długość to 204cm, a szerokość to 104cm. Wymiarowo wypada więc trochę gorzej od kabiny Sky CAB, jednakże nadrabia przy wysokości. W najwyższym punkcie ma ona 95 cm wysokości (bez materaca). Kabina ma bardzo mały skos przy ścianie czołowej i to właśnie daje poczucie dużej przestrzeni i komfortu. Podobnie jak w poprzedniej kabinie materac również ma grubość 8cm, jednakże jest on twardszy. Otwór wejściowy ma wymiary 44/37cm.

 

Kabina tylna Carpol LongCab:

Jej długość to 220cm i podobnie jak spojtrak ma zwężenie na około 30 cm od ściany , co sprawia, że długość w tych miejscach wynosi  160 cm. Szerokość kabiny to 61cm i 48 cm przy zwężeniach. Wysokość kabiny to 180cm, jest to wysokość na całej długości zabudowy. W tego typu kabinach jest przestrzeń na bagaże znajduje się „nad głową kierowcy” , przypomina to trochę taką małą kabinę górną. Długość przestrzeni na górze to 204cm, szerokość 104 cm, wysokość 86 cm w najwyższym punkcie i 72 przy skosie.  Materac ma grubość 8cm i jest średniej twardości, co daje duży komfort spania.

Kabiny pomierzył i opisał:

Sebastian Kulik
Specjalista ds. samochodów dostawczych

tel: 791 793 487
mail: sebastian@edostawcze.pl

raunchy twinks aaron and dave fucking in the kitchen.check that sex youjizz turned on sensual jap babe fits dick up in her slit and humps it. pornxvideos247.com pau de perto sem pelos.sexvids.porn assfucked babe loves bbc.