881 414 118 Poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00)

Zamów kontakt - oddzwonimy!


Numer telefonu
Godzina kontaktu
samochody branży budowlanej GODZINY PRACY PROMOCJA WEEKENDOWA Promocja na lipiec Promocyjne ceny na akcesoria edostawcze
This is an example of a HTML caption with a link.
1 2 3 4

Samochody dostawcze dla branży budowlanej

 

Coraz częściej naszymi klentami są firmy z branży budowlanej. Są to też po prostu firmy potrzebujące auta uniwerslanego tzn. umożliwiającego przewiezienie pracowników oraz narzedzi czy podstawowych materiałów. Wychodząc naprzeciw potrzebom posiadamy od tego roku w stałej ofercie szeroki wybór aut spełniających oczekiwania mniejszych i większych firm. Są tą mi:

 

- Brygadówki - dzięki dodatkowej zabudowie osobowej furgonu mamy nie tylko nawet 7 miejsc, ale i przestrzeń ładunkową umożliwiającą przewiezienie pokaxnych rozmiarów i wagi ładunków. Potrafimy przy współpracy z firmami zabudowujacymi zostawić ponad 3 metry na długości. Dodatkow zależnie od potrzeb przegroda ładunkowa może być zarówno stała i szczelna jak i przesówna. Da się wówczas z 7 osobowego auta zrobić 3 osobowe, ale ze standardową przestrzenią ładunkową. UWAGA: W naszej ofercie też auta osobowo-towarowe z 9 miejscami (zabudowa opartao furgon typu L4H2)

 

 

- Doka - czyli najbardziej budowlane auto z budowlanaych. Zamknięta kabina pasażerska z dwoma rzędami siedzeń i otwarta skrzynia to klasyka.

 

- Pojedyncza kabina ze skrzynią i możliwym dodatkowym wyposażeniem czyli:

                  - wywrotka 

                  - HDS 

                  - plandeka

                  - winda

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z najszerszą na rynku ofertą aut dostawczych dla branży budowlanej.

 

TEL : 881 414 118
MAIL : biuro@edostawcze.pl

 

 

 

 

 

Szybki kontakt

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

Imię i nazwisko Numer telefonu Interesuje mnie

Znajdz nas na

edostawcze Facebokk
Edostawcze Instagram
Edostawcze Youtube
edostawcze sklep

Co wyróżnia eDostawcze?

Kompleksowość i profesjonalizm. Dzięki wielomarkowej ofercie samochodów dostawczych, podwozi samochodowych i pick-up'ów możemy dopasować Twoje oczekiwania do pełnej oferty rynkowej. Obiektywnie doradzimy w wyborze modelu, silnika, czy doposażenia. Specjalizujemy się w zabudowach począwszy od międzynarodówek czy kontenerów, po lawety i wywrotki. Co ważne staramy się by każdy samochód kosztował Cię tylko 1%, czyli proponujemy specjalne oferty finansowania.